Overwatch r.

Overwatch: Koncepty skinów cz. 2

Gracze Overwatch, nie zajmują się tylko i wyłącznie obrażaniem innych. Przed Wami kolejna porcja fanowskich projektów skórek. W końcu kto inny niż fani zna lepiej potrzeby swojej ukochanej gry?

Zgodnie z obietnicą kontynuujemy serię z konceptami skórek w roli głównej. Może nie odejdziemy zupełnie od tematyki świątecznej, ponieważ takich skórek nie zabraknie, ale nie będą one odosobnione. Zapewniam, że jest na co popatrzeć. Nie zabraknie bogatych zdobień, chłodu, nawiązań do istniejących serii. Szczególnym zainteresowaniem w tym aspekcie cieszy się najnowsza skórka do Hanzo: Casual, która budzi najwięcej emocji ze wszystkich. Fani Naruto również znajdą coś dla siebie!

Jeśli ktoś nie widział poprzedniej części, zachęcam do nadrobienia:


Overwatch: Koncepty skinów

V.Va

 

 

Na pierwszy ognień idzie D.Va. w stroju dworskim rodem z XVII w. Charakteryzuje się bogatymi zdobieniami i złoceniami. Jest po prostu cudowna, myślę że wpasowałaby się w gusta graczy, niezależnie czy lubią takie klimaty czy nie szczególnie. Żal byłoby ją atakować. Zachęcam do odwiedzenia profilu autora, ponieważ ma prawdziwy talent.

Autor

Fast food Tracer

Tracer to najszybsza postać w grze, z tego powodu połączenie jej z fast foodem ma duże uzasadnienie.  W tym wydaniu jest ona żywą maskotką “Wendy’s”, czyli sieci amerykańskich restauracji. Wyobraźcie sobie kogoś takiego pracującego w najbliższym McDonaldzie, nawet jak weźmiecie McWrapa w zestawie to dostaniecie zamówienie szybciej niż osoba 5 numerów za Wami (co przynajmniej u mnie działa odwrotnie). Taka pracownica nadałaby słowom fast food nowego wymiaru.

Autor

Scraphardt

Tak prawdopodobnie wyglądałby Reinhardt, który wylądowałby jakimś cudem w Junkertown, Nosi na sobie symbole naszych dwóch śmieciarzy. Oponę Złomiarza i Łańcuchy Wieprza. Oprócz tego nabita na kolce głowa najprawdopodobniej Zenyatty. Gdybym nie wiedział o Overwatchu za dużo, z pewnością wziąłbym to zdjęcie za zwyczajny screenshot gry. Może z okazji kolejnej rocznicy dostaniemy coś podobnego?

Autor

Firefighter Zarya

Zaria jako strażak to bardzo przemyślany projekt. Jej broń idealnie się do tego nadaje, strzelałaby strumieniami wody, rzucała bańki wodne. Taka skórka byłaby o tyle możliwa, że istnieje już siostrzany odpowiednik do Mei. Chociaż sądząc po twarzy Zarii nie jest zachwycona tym pomysłem.

Autor

Kakashi Zenyatta

Naruto ma całe rzesze fanów na całym świecie, dlatego skórki tego typu nie powinny nikogo dziwić. Czemu akurat Zenyatta został wybrany? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, wydaje mi się że jego model najlepiej tu pasuje. Ciekawie byłoby zobaczyć naszego robota z Rasenganem, zamiast Transcendencji.

Autor

Zerg Roadhog

Coś dla fanów StarCrafta. Wieprzu jako członek rasy Zergów jest zniekształcony, z uwidocznionymi mięśniami, najprościej rzecz ujmując obrzydliwy. Myślę, ze gdy Blizzard zechce połączyć swoje uniwersa mógłby stworzyć coś podobnego. Mimo wszystko zagrałbym nim w takim wydaniu.

Autor

Fawn Orisa

Wkraczamy w tematykę świąteczną. Orisa nie dostała wprawdzie swojej zimowej skórki, więc tym większe są aspiracje na przyszły rok. W tym wydaniu nasza obrończyni przyjmuje najbardziej żywą formę. Nadal jest robotem, ale urocza głowa renifera, nadaje je zupełnie nowego charakteru. Może w przyszłym roku…

Autor

Frosty Symmetra

Symmetra posiada już zimową prezentację zagrań, więc brakuje tylko skórki. Przez ten lód i zdobienia w kształcie płatków śniegu przypomina mi trochę Elzę z “Krainy Lodu”, połączoną ze skinem do Sombry – Pani Zima. Bardzo ładna i nie aż tak skomplikowana skórka.

Autor

Seria Casual

Jak pisałem najnowszy skin do Hanzo wywołał duże zamieszanie, do tego stopnia że powstały projekty innych bohaterów w stylu Casual. Wszystkie w tym samym stylu: czarna bluza, czarne spodnie, zimowe buty itd. Wprowadzenie całej serii skórek chyba byłoby dobrym pomysłem. Oczywiście gdyby nie wszystkie były jednakowe, ale o podobnym charakterze.

Doomfist

Lucio

McCree

Mei

Zarya

overwatch skiny

Autor


W tym zestawieniu to już wszystko. Jak Wam się podobają powyższe skórki? Chcielibyście mieć którąś z nich?