Overwatch r.

Overwatch: Rocznica – nowe wydarzenie wystartowało!

Nowe wydarzenie Rocznica wystartowało! Którzy bohaterowie otrzymali nową skórkę? Czy do gry zawitał nowy tryb? Sprawdźmy!

Świętujcie z nami pierwszą rocznicę Overwatch!


Nowe mapy

Mapy typu Arena to niewielkie plansze stworzone do intensywnej akcji. Aby wygrać rundę – a ostatecznie cały mecz – należy zlikwidować wszystkich graczy przeciwnej drużyny. W ramach wydarzenia rocznicowego dodaliśmy do Salonu gier trzy nowe mapy, na których można rozgrywać mecze eliminacyjne 3 na 3.

Nekropolia

Ana Amari uczyniła z Nekropolii swoją prywatną kryjówkę – ta prowizoryczna baza pozwala jej mieć wszystko na oku.

Udajcie się do ulubionego punktu obserwacyjnego Any znajdującego się na szczycie ruin i wykorzystajcie przewagę wysokości (oraz element zaskoczenia) przeciwko drużynie wroga. Możecie też przemierzać znajdujące się niżej kamienne korytarze i brać bezpośredni udział w walkach – tylko uważajcie na jamy!


Castillo

Castillo to stary fort położony nad zatoką Dorado. Znajduje się tam bar Calaveras, odwiedzany przez szemrane towarzystwo, usiana graffiti melina Los Muertos oraz hakerska kryjówka Sombry.

Sprawdźcie swoje umiejętności w walce z drużyną przeciwników na wielu poziomach mapy Castillo. Wykorzystajcie znajdujące się tam strome schody, które zapewnią wam osłonę i przewagę taktyczną.


Czarny Las

Mapa Czarny Las znajduje się na spowitych mgłą ziemiach na obrzeżach Eichenwalde. Jest to pole bitwy usiane zniszczonymi bastionami.

Zajdźcie przeciwników z flanki na drogach prowadzących od zamku do lasu i wykorzystajcie drewniane balkony, aby przemieszczać się między drugimi piętrami leśnych budynków.


Nowe emotki

Przykłady

  • Taniec – Soldier: 76
  • Disco – Mercy

Reszta – klik!


Nowe skórki

Fara

Żołnierz: 76

D.Va

Smuga

Hanzo

Mei

Zaria

Bastion

Genji

Symmetra

Lúcio


Nowe skrzynki

Świętujcie rocznicę Overwatch i zdobądźcie nowe nagrody. Otwórzcie rocznicową skrzynkę z łupami i odblokujcie takie skórki jak Jazzman Lúcio, Pszczelarka Mei, Łazik pustynny Bastion, Retro D.Va, Sentai Genji, Cyberninja Hanzo, Zaria Cyberia, Cyborg 76 i inne! Dodaliśmy również animacje tańca dla każdego z bohaterów oraz 24 nowe kwestie, 25 graffiti i 25 ikon awatarów, w tym złote ikony.

Jedną skrzynkę z łupami otrzymacie już za samo zalogowanie się w trakcie trwania wydarzenia. Ale nie zwlekajcie – skrzynki z łupami znikną, kiedy wydarzenie rocznicowe dobiegnie końca!

Możesz kupić je tutaj – klik!


Źródło: klik!