r.

Na celowniku – Łaska

W pierwszym przeglądzie bohaterów z cyklu "Na celowniku" pojawiła się Trupia Wdowa(klik). Dziś przyszła kolej na szwajcarską służbę zdrowia czyli Łaskę! Dowiedźcie się więcej o tej bohaterce!

Na celowniku – ŁASKA


Była agentka Overwatch, dr. Angela Ziegler, 34 letnia Szwajcarka, która jest lekarzem polowym w służbie ratowaniu życia. Główna koordynatorka w tworzeniu specjalnego pancerza szybkiego reagowania “Walkiria“, którego Ziegler jest w posiadaniu,  w którym zastosowano technologię zwaną Anioł Stróż. Angela dzięki tej technologii może błyskawicznie przemieścić się do potrzebującego pomocy sojusznika, uleczając go z poważnych ran jak podwyższając moc  zadawanych obrażeń dla sojusznika na którym użyje zmodyfikowanego promienia swojego Kaduceusza. Pancerz “Walkiria” posiada redukcje szybkości podczas opadania z dużej wysokości. W przypadku, gdy życie pięknej Pani doktor jest zagrożone może sięgnąć po przyboczną broń typu blaster w celu zlikwidowania napastnika. Dr. Angela posiada specjalny dar, który umożliwia jej przywrócenie do życia martwych sojuszników.

Angela Ziegler jest niezastąpioną członkinią drużyny ze względu na jej niesamowite wręcz unikalne umiejętności.

 łaska1 łaska2 łaska3 łaska4 łaska5
KADUCEUSZBLASTERANIOŁ STRÓŻZSTĄPIENIE ANIOŁAWSKRZESZENIE

(superzdolność)

Łaska aktywuje promień, który leczy sojusznika lub może zwiększać zadawane przez niego obrażenia.Łaska wystrzeliwuje salwę ze swojej broni przybocznej w koniecznej samoobronie w nieprzewidywalnych sytuacjach.Łaska przemieszcza się w pobliże wybranego sojusznika, aby wesprzeć go w kluczowych momentach walki.Łaska korzysta z silników sterujących pancerza “Walkirii”, aby wytracić prędkość podczas opadania z dużej wysokości.Łaska roztacza wokół siebie leczniczą moc, przywracając pełną wartość życia pobliskim martwym sojusznikom.
 lpmppm1 LPM2 shift spc buttony

Angela Ziegler znana jako Łaska jest bohaterką, którą się przyjemnie gra. Jej umiejętności są niezwykle przydatne jak i w ofensywnie tak i w defensywie, ale żeby przyjemność była zachowana to gracz musi pamiętać o tym, że Łaska staje się głównym celem przeciwnika i w miarę możliwości trzeba trzymać się na tyłach grupy sojuszniczej i szczególnie uważać na ogień zaporowy przeciwnika. Warto pamiętać również o tym, że Angela może szybko dotrzeć i wyleczyć rany lub podwyższyć zadawane obrażenia sojusznikowi. Grając tą postacią przydadzą się umiejętności analityczne danej sytuacji na polu walki i znajomość poszczególnych map w celu dynamicznego działania w razie konieczności. Płynne działanie na polu walki może zadecydować o tym czy drużyna wygra czy też przegra.

encyklopediaoverwatch

A Wy co sądzicie o tej bohaterce? Chcielibyście, aby Łaska była w waszym zespole? Podzielcie się z nami swoją opinią!