Overwatch r.

Gdyby Overwatch był bijatyką

Wszyscy kochamy bijatyki. Okładanie się z wrogiem nieważne czy jest nim komputer, czy nasz przyjaciel jest po prostu czymś pięknym i relaksującym. A jednocześnie budzi wiele emocji. W takim razie co powiecie na bijatykę w stylu Overwatch?

Klasyk jak Tekken

Gry o tej tematyce nigdy nie wychodzą z mody i są świetną odskocznią od często irytujących gier online. Można powiedzieć, że są wręcz kultowe. Kto z Was choć raz nie zagrał w Tekkena czy chociażby w Mortal Kombat? Myślę, że każdy miał z nimi do czynienia i każdemu w większym lub mniejszym stopniu przypadły do gustu. Są genialne w swojej prostocie, w końcu okładanie się po mordzie leży w ludzkiej naturze.

Overwatch Fighter

W tym wydaniu Overwatch jest właśnie taką grą: wybieracie postać, mapę, potem używając różnych kombinacji i ataków walczycie – nic skomplikowanego. A jednak prezentuje się naprawdę super.

Film mówi sam za siebie. Praktycznie wszystkie zagrania, efekty zostały zrobione przy użyciu zdolności bohaterów, jedynie niektóre wstawki zostały wzięte spoza Overwatch. Po raz kolejny widać, że ta gra ma potencjał by wyjść poza aktualny schemat. Nie jest to pierwsza tego typu próba, wcześniej mieliśmy propozycję gry opierającej się na walce robotów:

Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo się to podoba i uważam, że spokojnie Blizzard mógłby się wziąć za coś takiego. Wydać taką bijatykę w postaci mini gry, nawet w formie aplikacji na telefon całość mogłaby wypalić.

Co o tym sądzicie? Gralibyście w coś takiego?