Overwatch r.

Kocia bohaterka w Overwatch? Pełen projekt nowej postaci

Zazwyczaj kiedy znajdziemy jakiś koncept nowej postaci, widzimy zarys bohatera w formie tekstowej, a w najlepszym wypadku jego model i szkic umiejętności. Tym razem mamy dosłownie całą zawartość związaną z championem. A nawet jej kilka wariantów w zależności od roli! Poznajcie kocicę z prawdziwego zdarzenia.

Naprawdę całość robi ogromne wrażenie, chociażby ze względu na ilość poszczególnych elementów, którymi autorka się zajęła. Mamy tutaj model, umiejętności (w 3 wariantach), kwestie, skiny, graffiti, ikonki gracza. Dosłownie bohater podany na tacy.

Autorką tego wszystkiego jest solider76fangirl i jej nick w tym wszystkim nie jest przypadkowy, o czym zaraz się przekonacie. A jej Tumblr jest wypełniony kotami i właśnie Żołnierzem 76, czego kwintesencją jest ten projekt. Przed Wami po prostu…

Cat

 

Umiejętności

Atak

Obrona

Wsparcie

Skórki

Wybaczcie format zdjęć, nie było większych.

Ikony gracza

Graffiti

Kwestie

 


Jak pisze autorka, zarys fabuły jeszcze jej niezbyt odpowiada i jeszcze pracuje nad oficjalną wersją. Jednak nie ulega wątpliwości, że trochę wzorowała postać na sobie. Widać to chociażby przez zamiłowanie do Żołnierza. O czym świadczyć może graffiti, kwestie i załączony do wszystkiego fanart.

koncepty overwatch

Moim zdaniem ten projekt wygląda naprawdę dobrze i może o ile wersja z supportem średnio mi podchodz,i to pozostałe są jak najbardziej w porządku. I całkiem dobrze wpasowałaby się do gry. Oczywiście to tylko koncepcja i niestety nie ujrzymy jej w grze. Ale w takim wypadku może ktoś z Blizzarda to podpatrzy i zainspiruje się przy tworzeniu 28 bohatera (nie pomyliłem się, 27 jest już gotowy).

Dajcie znać jak podoba Wam się taka wersja kobiety-kot? Chcielibyście zobaczyć ją w grze?