League of Legends r.

Zoe x Star Guardian – magiczny event Riot Merchu!

Riot lubi robić specjalne wydarzenia związane ze swoim merchem. Szczególnie w listopadzie. Tym razem zapowiedziano kolejny event, który jest dość... uroczy. Zobaczcie, co na pewno będzie można kupić, a co najprawdopodobniej (uwaga, nowe figurki, w tym Fizz!).

Riot Games na kilku swoich mediach społecznościowych opublikował tę grafikę:

Cóż, po części moje przewidywania co do skinów i merchu z tego artykułu się sprawdziły. Może nie dostajemy dokładnie nowych skórek Star Guardian, w tym SG Zoe, ale to coś podobnego.

Okej, czyli co będzie można kupić?

Figurkę Zoe!

To ta, którą Riot Games Merch zapowiedział ponad miesiąc temu. I mimo że na razie dostępna do kupienia jest tylko na chińskiej stronie, możemy jasno stwierdzić, że będzie można nabyć ją w innych regionach właśnie podczas tego wydarzenia. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Czyż nie jest urocza? Jej cena powinna wynieść klasycznie 25 dolarów/euro.

Wraz z figurką Zoe na chińskiej stronie merchu pojawiła się figurka Fizza. Nie wiadomo jednak, czy w sklepie innych rejonów pojawi się w tym samym czasie co Aspekt Zmierzchu, ale i tak ją Wam tutaj pokażę:

(źródło zdjęć)

Czy możemy spodziewać się czegoś jeszcze? Oczywiście, że tak! W końcu to crossover ze skórkami Star Guardian. Rzeczą, która ukaże się na pewno, będą figurki z serii mini dla drugiej drużyny (Ezreal, Soraka, Miss Fortune, Syndra i… nie wiemy, co z Ahri, bo już takową dostała).

Na taką okazję skarbiec niewątpliwie opuszczą także figurki pierwszej drużyny. Reszta starego merchu jest dostępna cały czas, ale być może dołożone zostaną nowe gadżety.

Sporo osób spekuluje nad tym, czy do kupienia pojawią się także onesie/kigurumi, które mają na sobie “nowe” Czarodziejki (i Czarodziej) Gwiazd. Najprawdopodobniej tak, bo to by się po prostu sprzedało. Szczególnie, że Riot sprzedawał już takie piżamki (np. Fizz/Tibbers/URF) wcześniej.

Co więcej, data tego eventu przypada na 19 listopada. Wiecie, co jeszcze wtedy ma się pojawić? Zapowiedź nowej postaci. Ostatnio niektóre firmy w dzień ogłoszenia nowej postaci sprzedawały już jej merch. Być może i my od razu dostaniemy figurkę barwnego maga?

Cóż, 19 listopada będzie niewątpliwie kolorowym dniem.

Jesteście podekscytowani? Planujecie coś kupić? Sama nie mogę się doczekać nowych figurek mini, a i ta Zoe mnie kusi, bo jest świetnie wykonana.

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.