League of Legends r.

Nowe skórki Star Guardian już w listopadzie?!

Czyżbyśmy jednak dostali nową drużynę jeszcze w tym roku?

Skiny Czarodziejek Gwiazd były wyczekiwane już od końca lata, a mimo to nie pojawiły się do dziś. Z jednej strony Riot mówił, że planują zwolnić tempa z wydawaniem skórek z popularnych serii, ale najprawdopodobniej mieli na myśli Project oraz Dark Star.

Czarodziejki Gwiazd wyszły na razie tylko dwa (no może dwa i pół, jeśli liczymy Lux) razy, a to jedna z popularniejszych serii Riotu. Nie ma opcji, żeby z tego zrezygnowali!

Być może to wiecie, być może nie, ale naprawdę lubię szukać wskazówek, kto będzie w nowej drużynie, kiedy ona wyjdzie i (co najważniejsze) gdzie jest Taric. No więc poszukałam nowych informacji i tym razem, a przy okazji dostałam odpowiedź od Riot Games Merchu.

Otóż, jakiś czas temu na moje pytania, czy wyjdzie seria figurek Mini dla drugiej drużyny Star Guardian (bo Ahri jest dość samotna), dostałam odpowiedź, że TAK, a co więcej były już wtedy w produkcji!

Poza tym, najprawdopodobniej nowy Czarodziej Gwiazd Ezreal w jednej ze swoich animacji podpowiada, jak będzie wyglądała jego figurka!

 

Kilka dni temu z kolei chciałam się dowiedzieć, czy wyjdą one właściwie jeszcze w tym roku, czy dopiero w następnym i uwaga, dostałam przybliżony termin!

POŁOWA LISTOPADA!

Co to oznacza? Jest spora szansa, że wraz z figurkami dla poprzedniej drużyny pojawi się także nowa! Tak w końcu było ostatnio. Iiii, uwaga, uwaga – w innym komentarzu sprzed kilku dni, Riot mówi, że Zoe dostanie figurkę w następnym miesiącu. Nie wspominając już, że ma także nadchodzące buffy…

Czyżby Star Guardian Zoe nadchodziła? Co o tym myślicie? Osobiście jestem trochę przeciwko temu pomysłowi, bo: jej bazowy model już sam w sobie ma efekty podobne do motywu Star Guardian i fajnie byłoby dostać coś poważniejszego (np. uwielbiam pomysł na Dark Star Zoe), a oprócz tego – przecież niedawno dostała skórkę Pool Party.

Kto jeszcze mógłby dostać skina Star Guardian (jeśli ktoś jest zainteresowany, jestem w stanie zrobić całą listę kandydatów z analizą)?

Oczywiście, jest też opcja, że figurki dla drugiej drużyny wyjdą losowo, bez premiery nowych skórek z serii. W końcu tak było ostatnio z mini drużyną Arcade… Ale! Przekonamy się niedługo.

Jesteście podekscytowani?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.