League of Legends r.

Zniszczony Król – nowy bohater? Yorick?

Po dzisiejszych sensacyjnych ścieżkach dźwiękowych na PBE prawdopodobnie zwiastujących bohatera druida (Click!). Riot zdradził kolejne ciekawe informacje. Kolejna tajemnica kryje się za Yorickiem, który nie przepada za Zniszczonym Królem. Często też Pasterz Zagubionych Dusz nawiązuje do tej postaci w swoim voiceover. Czyżby zapowiadało to nowego bohatera?

Przypomnijmy VO Yoricka:

Zniszczony Król pojawia się przy okazji ołtarzy na Twisted Treeline i oczywiście ulubionego itemu wielu ADC – Blade of the Ruined King Blade of the Ruined King. Kwestie wypowiadane przez Yoricka dają jednak dużo do myślenia. Czyżby Riot planował wydać takiego bohatera?

Może.

Rozmawialiśmy trochę na temat tego, czy powinniśmy uczynić Zniszczonego Króla bohaterem. Jesteśmy otwarci na ten pomysł, jednak nie chcemy robić tego po prostu dla zrobienia (potrzebujemy odpowiedniej realizacji i chcemy uniknąć tego, aby stał się on tylko odznaczoną pozycją na liście).

Meddler poruszył również temat Pasterza Zagubionych Dusz w kontekście tajemniczego właściciela Blade of the Ruined King Ostrza:

Zastanawialiśmy się też nad tym, czy Yorick nie powinien być Zniszczonym Królem w przebraniu (coś jak król Lear), zanim stwierdziliśmy, że koncept Yoricka jednak nie przysłuży się konceptowi Zniszczonego Króla.