r.

Jakie zmiany Wiedźmy Cierni?

Czy Zyra będzie miała jakieś znaczenie na Mistrzostwach Świata? Zobacz, co Riot i użytkownicy mówią o jej zmianach w patchu 5.18!

W jednym z artykułów pisaliśmy o planowanych przez Riot zmianach w patchu 5.18 (klik!). Temat ten stał się bardzo popularny. Niektórych użytkowników szczególnie zainteresowała Zyra, dlatego w jej temacie wypowiedział się dodatkowo Riotscarizard:

“Zyra jest dla nas trudną postacią do rozwiązania jej problemu. Zastanawiamy się nad nią, aby pomóc jej przy okazji patcha 5.18, ale nie będziemy robić niczego na wielką skalę w aktualizacji na Mistrzostwa Świata.

To nie jest jeszcze pewne, ale każda rozmowa o Zyrze, którą słyszałem lub w której uczestniczyłem, skupiała się na tym, aby bardziej skupić ją na roślinach i interakcjach między nimi – być może w formie  »kontroli strefy«, ale nie w znaczeniu:  »tu jest duże AOE«.”

 

Użytkownicy zaproponowali kilka ciekawych zmian dla Zyry, m.in.:

  • Zmiana [W], aby spowolniało wrogów, kiedy nasiono zostanie zniszczone (coś jak grzybki Teemo) – w razie potrzeby można usunąć wizję lub CDR;
  • Dodanie jej większej ilości nasion;
  • Zmiana pasywki na bardziej znaczącą, np. wpływającą na jej siłę, gdy posadzi nasiona na rzece (przez lepsze skalowanie AP?);
  • Lepsze skalowanie AP.

A co Wy o tym sądzicie? Jakie modyfikacje ulepszyłyby tę postać? Wypowiedzcie się na ten temat w komentarzach!

 

Źródło: Reddit