League of Legends r.

Zmiany przedmiotów w 8.4 – duszki wracają?!

Jesteście ciekawi, jakie przedmioty otrzymają zmiany w patchu 8.4? Najpewniej będą to itemy do jungli - oraz coś dla supportów i Kog'Mawa!

Zobacz też:


Jak będą wyglądać zmiany przedmiotów w patchu 8.4?

  • Tracker’s Knife – Riot dopiero bada ten temat; sprawą jest, czy ten item zbyt mocno dominuje i czy jest on “zbyt” mocny w przypadku zorganizowanych rozgrywek dzięki swojej wizji.
  • Hunter’s Talisman przeciwko Hunter’s Machete – zmiana statystyk w celu sprawienia, żeby Talisman był lepszym wyborem od Machete na postacie, które powinny wybierać ten pierwszy.
  • Itemy do jungli – potencjalnie zostanie zwiększony regen many, aby móc pozwolić iść do jungli większej gamie postaci.
  • Ancient Coin – wydaje się zbyt słaby, nawet z postaciami, na których powinien działać świetnie. Mniejsze, aczkolwiek cały czas znaczące buffy.
  • Wit’s End – ogólne buffy, ale najwięcej powinny zyskać postacie melee (będą wykradać MR szybciej niż zasięgowe postacie).

Co ze zmianami przedmiotów AP?

Tak, chodzi o te zmiany, o których pisałem już wielokrotnie – znajdą się one w patchu 8.4; można powiedzieć, że dotkną dość mocno około 6 przedmiotów. Dodatkowo otrzymamy 1 nowy przedmiot.

Duszki wracają?

Tak, chodzi o te 2 duchy, które pochodziły z Frost Queen’s Claim – mają wrócić w jakiejś formie w patchu 8.4 (lub tylko do testów na PBE) wraz ze zmianami przedmiotów AP.