r.

Czy zasługuję na moją rangę?

Zastanawialiście się kiedyś, czy na pewno jesteście w lidze, na którą zasługujecie? Pewnie wtedy myśleliście, że znajdujecie się za nisko. Cóż, pewne wydarzenia sprawiają, iż mam wrażenie niebycia jeszcze gotowym na rangę, w której jestem.

Otóż,  podczas rozgrywek w wielu grach może się zdarzyć, że w przeciwnej drużynie przypadkiem znajdzie się ktoś z bardzo niską rangą. Wtedy się myśli o prostej wygranej. To jest największy błąd – nie docenić przeciwnika. Potem mecz kończy się wielką porażką. Wszystko przez to, że ten “żółtodziób” grał lepiej od innych. Nigdy nie chybił podczas skill shota, był na odpowiedniej pozycji, zawsze o idealnej porze w idealnym czasie. Kompletny brak błędów.

 

WNIOSEK

heroes_of_the_storm1

Czasem warto pomyśleć w drugą stronę. Może to my jesteśmy za wysoko w porównaniu z takimi graczami? Być może niesłusznie wylądowaliśmy na takim szczeblu zaawansowania? Oczywiście, ilość naszych śmierci podczas gry i ich skutek to zweryfikuje.

 

Chciałbym przez to zwrócić uwagę na to, że czasem jesteśmy zbyt szybko popychani do przodu. Zbyt dużo osób lamentuje nad za niską rangąę, podczas gdy właśnie mogą być za wysoko. Chociaż i tak większość dzieje się w naszej głowie 😉