r.

Zapomniany Arthas wygląda jak zabawka

Heroes of the Storm jest non stop ulepszane - między innymi po to, by gra cieszyła oko. Jeden z użytkowników reddit.com zwrócił uwagę na zaniedbanie wizualnej oprawy... No właśnie, czyjej?

“Patrząc na nowe modele Malfuriona i ETC,mam wrażenie, że Arthas wygląda śmiesznie..” – mówi Ranor w swym poście. Oto rzeczy, które denerwują go wyglądzie Arthasa:

 1. Wygląda na zbyt niskiego i masywnego. Leoryk jest wyższy i myślę,że dobrze by było, gdyby Arthas był podobnego wzrostu i budowy.
 2. Ostrze Mrozu nie wygląda na posiadające jakiekolwiek runy. Plus wygląda jak cholerna zabawka. Miecz w porównaniu z jego zbroją zdaje się zrobiony z plastiku.
 3. Tekstura zbroi wymaga poprawy. Jest podobnie “zabawkowa” do broni, którą włada Arthas.
 4. Myślę, że jego twarz powinna zostać ukryta w cieniu – podobnie do tego, jak jest w koncept arcie. Byłoby to o wiele lepsze niż nos i usta, które teraz są wypchnięte spod hełmu.
 5. Można powiedzieć, że ma on najgorszego Master Skina w grze. Po prostu doczepiono mu rogi w losowych miejscach na hełmie, naprawiono pelerynę, skopiowano jego lewe ramię i wkleili jako lustrzane odbicie po przeciwnej stronie. Ostrze Mrozu – o ile dobrze pamiętam -nawet nie zostało zmienione.
 6. Jego kolory są niezwykle…wyblakłe i nieróżnorodne. Mamy niebieski, trochę ciemniejszy niebieski, jeszcze ciemniejszy niebieski…

“To wstyd dla wielkiego fana Lich Kinga, ale naprawdę trudno grać, kiedy Twoja ulubiona postać wygląda jak chodząca figurka akcji. To trwa zbyt długo.”

Podsumowując.Według Ranora Arthas:

 • powinien być wyższy
 • powienien mieć broń wyglądającą na przynoszącą śmierć, a nie jak zabawka
 • DAJCIE OSTRZU MROZU RUNY!
 • powinien mieć bardziej ukrytą twarz
 • powinien mieć zmienione kolory na żywsze, nie takie wyblakłe.

Zgadzacie się z powyższym tekstem, czy może Ranor przesadza? Dajcie znać w komentarzach!