League of Legends r.

Z jak Zyra #4

Witajcie w kolejnej części Z jak Zyra. Dziś po długiej przerwie powracamy do wściekłej bogini cierni.

Jak wiecie Zyra – po 3 latach składania ofiar, modlenia się i odprawiania rytuałów – dostała skina! Cieszmy i radujmy się! Z tej okazji utworzyłem grupę “Kwiatuszki Zyry“, na którą serdecznie zapraszam. Miła i ciepła atmosfera. Często gramy i rozmawiamy o różnych sprawach. Możecie mnie również lepiej poznać, a może nawet zaprzyjaźnić.

 

Aktualnie trwa, że tak powiem “biedny” konkurs. Kolejne będą coraz lepiej nagradzane, może skórki, może RP. Zależy tylko od Was! Jeszcze raz serdecznie zapraszam! Grafika od KotekLenka <3
Dla zainteresowanych nasz regulamin 🙂

Teraz dam dwa zobrazowania nowej Zyry. Wiem, że Panna Słodycz uwielbia podawanie autorów, ale niestety znam tylko jednego autora. No przepraszam, ale może krytyka mnie nie zabije 😉

Autorstwa Bae Soora.

Tu niestety nie jestem pewny autora.

 

Teraz rysunki członków grupy 🙂

Od “schadowjinx” <3

Od “FellaN” <3

Teraz ciekawostka. Kiedy pierwszy raz zobaczysz sowę, już nigdy jej nie odwidzisz.

Coś niezwiązanego z Zyrą

Skin do Blitzcranka nadchodzi. Jest testowany jego bug, tak samo jak przed skinem do Zyry, Vi, Leony, etc.

Mój nowy pupil:

Ustaliliśmy na grupie, że nazwiemy ją Zyra 🙂
Chciałem poinformować, że seria skiny fanowskie nadal istnieje, ale u Lenki, do której serdecznie zapraszam klik!. Pozdrawiam, Lenka <3
Wiem, że byłoby Wam smutno, gdyby moja seria całkowicie wygasła, dlatego trochę ją zmieniam. Zamiast fan artów i konceptów zobaczycie 3-5 custom skinów, pierwszą część możecie zobaczyć tutaj klik!.

Fanowski Login Screen Zaklinaczki Smoków Zyry!

Czemu Riot robi nas w balona i Zyra nie ma legendarnego skina?!

Otóż RiotKateyKhaos tak wiele razy powtarzała, że bardzo chciałaby ujrzeć skina “Zyra czterech pór roku” w grze [Katey – główna szefowa działu skinów].
Teraz pomyślcie. Postać z legendarką – nowe kwestie, animacje, po co zatem robić superskórkę, hę? Może nie w tym roku, gdyż teraz czas na top lane’a, ale za rok jestem prawie pewny skina Four Seasons Zyra. Cztery charaktery: pogodna wiosna, promienne lato, ponura jesień i lodowata zima. Niesamowite.

Dobrze, to na tyle z teorii, ale może Wam się spodoba. Chciałem tą teorie jak najbardziej skrócić i nie wiem czy dobrze to przekazałem.

Gdybyście mieli jakieś uwagi co do nowego skina do Zyry, możecie przekazać je tu

PS Możecie mnie krytykować, obrażać, co tylko chcecie. Każdy z redakcji od początku mówił “po co czytać komentarze?”, “nie rób tego”, ale ja dalej czytałem hejty. Czytam wszystko do dziś i odpowiadam każdemu, bo chcę być miły, ale dobra, nie każdy docenia moją pracę.

To by było na tyle w tym artykule. Bardzo przepraszam, że tak krótko. Zapraszam do dyskusji o czym tylko chcecie 🙂 

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.