League of Legends r.

12 pomysłów na nowe skiny cz. 13

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

W poprzedniej części wpisu królował Star Guardian Darius (12 pomysłów na nowe skiny cz. 12). Dziś nie będzie konkretnego tematu, znajdziecie skiny z różnych serii, w różnych kolorach i stylach. Kto tym razem spodoba Wam się najbardziej? Nie zabraknie również propozycji od czytelników.

Zapraszam do czytania i oglądania.

12 pomysłów na nowe skiny

1. Sweetheart Soraka

nowe skiny

Co prawda już po Walentynkach, ale Soraka w takim wydaniu przyciąga uwagę. To jeden z najnowszych rysunków znanej już Gumae (powyższy rysunek to nowa wersja jej dawnego pomysłu). Skin wydaje się uroczy i na pewno pasowałby do innych z tej serii, a wszyscy wiemy, że nie brakuje walentynkowych skórek do postaci, które mogłyby spotkać się z Soraką na bocie. Kupilibyście tego skina?

2. Halloween Miss Fortune

nowe skiny

Miss Fortune na Halloween to pomysł Iorlvm. Biorąc pod uwagę, że jej bronie to świece, a po prawej stronie widzimy wygląd pocisków, to można stwierdzić, że strzelałaby ona woskiem. Co spadałoby z nieba po użyciu E? Tego niestety nie wiadomo, ale możecie zaproponować to w komentarzach. Jak podoba Wam się taka wersja Sarah Fortune?

3. Freljord Ivern

nowe skiny

Stokrotka jako lodowy golem zamieszkiwany przez rodzinę Poro? Czemu nie. Freljord Ivern to pomysł autorstwa BrotherBaston (wymyślił on również Xina z poprzedniej części). Patrząc na zimowy charakter skórki, możemy wyobrazić sobie lodowo zdobiony zagajnik w przypadku zaznaczania obozów w jungli, a jego Q lub E mogłyby przypominać tarcze skórek z serii Zimowego Zachwytu. Co o tym myślicie?

4. Evil Jinn Syndra

Evil Jinn Syndra to pomysł Kijaein. Autorka przyznała, że lubi złą aurę Syndry i to, jak czuć od niej diabelską moc (jak i kocha samą bohaterkę za jej charakter). Chciała więc stworzyć skórkę, która podkreśliłaby jej mroczną siłę i potęgę. Jak jej wyszło? Czy Syndra w takim wydaniu trafiłaby na Wasze konto?

5. Orianna SM

Powyższa Orianna zaprojektowana została przez SlowGun9. Bardzo szczegółowo narysowana głowa bohaterki nie prezentowałaby się tak dobrze w grze, jednak kula Orianny w takiej formie zapewne przykułaby uwagę sojuszników, jak i wrogów. Ciekawe jak wyglądałby efekt Fali Uderzeniowej [R].

6. Diamond Taliyah

Autor skórki – Flare-Boost – opisał ją następująco: Taliyah nauczyła się tworzyć diamenty i zbiła fortunę sprzedając je w Piltover. Po tym opisie możemy wyobrazić sobie, jak zamiast skał, dziewczyna rzuca we wrogów połyskującymi odłamkami diamentów. Ciekawe jak wyglądałaby jej ściana.

7. Angel Lux

O Lighane nie pisałam już jakiś czas, ponieważ ostatnio odeszła od LoL-a. Nie zmienia to faktu, że ma jeszcze sporo pomysłów na skórki w swojej galerii. Powyżej Anielska Lux z Poro. Czy urocze stworki towarzyszyłyby Pani Jasności czasie gry? Być może (np. podczas animacji powrotu). Sama Lux wygląda bardzo delikatnie i niewinne. I choć może przypominać niektórym Light Lux, to warto wspomnieć, że pomysł powstał przed ujawnieniem skina Elementalist Lux.

8. Admiral Riven

Jak obiecałam przy okazji Fiory (klik), dodaję Admiral Riven autorstwa 잉잉여. Trudno mi znaleźć w tej chwili jakieś dobre porównanie do innej skórki, którą w League of Legends już mamy. Niestety autor nie pokazał, jak wyglądałyby umiejętności Riven, także zostawiam to Waszej wyobraźni. Gdyby Admiral Riven pojawiła się w sklepie, kupilibyście ją?

9. Arcade Brand

Kolejny pomysł od INDa (jeśli czytaliście poprzednią część serii, to zapewne pamiętacie Heartseeker i Blood Moon Branda). Autor bez wątpienia lubi tą postać, czego dowodem jest kolejna skórka, tym razem Arcade. Czy taki Brand jest Waszym zdaniem ok? Czy może jest zbyt mało kolorowy jak na skórkę Arcade?

 

Czas na Wasze propozycje. Tak jak już było od kilku części, pod koniec wpisu pojawiają się skórki, które wysłaliście w komentarzach lub na maila. Tym razem same panie.

10. Red Ashe

Ashe jako Czerwony Kapturek. Autorem rysunku jest bardzo znana artystka – Ippus (bardzo możliwe, że znacie jej rysunki dotyczące LoL-a). Może skórka ta nie byłaby jakoś szczególnie droga i nie przebiłaby modyfikacji umiejętności, jak to było w przypadku PROJECT: Ashe, jednak mogłaby być ciekawą propozycją za np. 750 RP.

11. Order of the Lotus Ahri

Lubicie serię skórek Z Zakonu Lotosu? Być może spodoba się Wam również i Ahri w takim wydaniu. Skórka zaprojektowana została przez Kairui-chan. Już na pierwszy rzut oka widać, że pomysł ten mocno nawiązuje do Irelii z tej samej serii. Czy taka Lisica powiększyłaby Waszą kolekcję skinów?

12. Queen of Shadows Evelynn

Propozycji skinów do Evelynn nie jest zbyt dużo. Jedna z czytelniczek podesłała pomysł na Evelynn Królową Cieni, który prezentuje się całkiem ciekawie. Możliwe, że zmieniałby nieznacznie wygląd jej umiejętności, a nawet jeśli nie, zapewne znaleźliby się gracze, którzy taką skórkę dołączyliby do kolekcji.

To już koniec 13 części Pomysłów na nowe skiny. Która skórka spodobała Wam się najbardziej? Którą z nich kupilibyście na swoim koncie? A którą być może jako prezent dla kogoś? Napiszcie w komentarzach swoje opinie i ewentualne propozycje do kolejnych wpisów.