League of Legends r.

Yuumi – ciąg dalszy wycieku: znamy wszystkie umiejętności (również nagrania in-game)!

Wczorajszy wyciek uchylił nam tylko rąbka tajemnicy. Mamy więcej szczegółów!

Zobacz też:

Zobacz wczorajszy przeciek:

Przeciek nowej postaci: Yuumi?! Imię i wygląd! // Aktualizacja: WYCIEK SKILLI

Wszystkie umiejętności zostały dodane na subreddicie YuumiMains (tak, już taki powstał!). [Źródło]

Pasyw

Po pewnym czasie ładowania następny autoatak Yuumi spowolni przeciwnika i zada dodatkowe obrażenia magiczne.

Q

Skillshot zadający obrażenia magiczne, nie przebija minionów. Jeżeli leci przez pełną sekundę, spowalnia wrogów i zadaje dodatkowe obrażenia. W trakcie używania W umiejętność podąża za kursorem.

W

Yuumi skacze na sojuszniczego bohatera i staje się nienamierzalna. Sojusznik otrzymuje buffa. Yuumi nie może zostać zrzucona z bohatera, chyba że ten umrze. Po ponownym użyciu W Yuumi zeskakuje z bohatera i staje się na chwilę nienamierzalna. Yuumi może też przeskoczyć na innego bohatera. Gdy Yuumi znajduje się na bohaterze, nie może autoatakować, automatycznie porusza się z tym bohaterem i może używać wszystkich umiejętności.

E

Umiejętność posiada dwa ładunki. Zużycie ładunku uzdrawia Yuumi. Jeśli Yuumi jest przyczepiona do sojusznika, uzdrowi również jego.

R

Wysyła siedem fal, rootując wszystkich przeciwników, którzy zostali trafieni przynajmniej trzema falami oraz zadając obszarowe obrażenia magiczne. Może się poruszać, autoatakować i castować wszytkie umiejętności podczas ulta. Może też używać ulta podczas W.

 

Interesting … mostly cute, but interesting … from r/yuumimains

Jeśli powyższy film nie wyświetla się na stronie, kliknij w tytuł, by przejść do oryginalnego posta na Reddicie i zobaczyć nagranie.