League of Legends r.

Xayah i Rakan podbili serca fanów – galeria rysunków

Niedawno ujawnieni nowi bohaterowie już mają grono fanów. Xayah i Rakan przypadli do gustu graczom, przez co internet został zalany ich rysunkami. Zobaczcie, jak prezentują się ich fanarty.

Można się było tego spodziewać – nowa para bohaterów zachwyciła graczy. Zawsze po wypuszczeniu nowych postaci, fani dostają nagłego napływu weny i tworzą przeróżne fanarty. Jednak tym razem trzeba przyznać – przebili samych siebie. Dawno żadna postać nie wzbudziła aż tak ogromnego zainteresowania. Czy to sprawka tego, że para kojarzy im się z romantyczną miłością? Tego nie wiadomo, jednak możecie podzielić się swoimi przypuszczeniami w komentarzach.

A póki co, zapraszam Was do oglądania fanartów.

Przypomnijmy: „She fights for the cause. He fights for her”.

Zobaczcie także: Dwójka bohaterów ujawniona

Xayah i Rakan – galeria rysunków

xayah rakan

Jak widać, Gumae szybko zareagowała na nową parę w LoL-u, dając nam aż trzy rysunki. Dla każdego, kto jeszcze nie kojarzy tej rysowniczki, zapraszamy tutaj: Galeria prac Gumae. Oczywiście sama Gumae mocno zafascynowana Xayah i Rakanem cały czas aktualizuje swoją galerię, niewykluczone, że w momencie kiedy to czytasz – ona już dodała nowe prace.

Kolejna opisywana przez nas artystka – Wandakun także nie siedziała bezczynnie. Co sądzicie o jej przedstawieniu tej dwójki? Tak jak w poprzednim przypadku, zerknijcie także tutaj: Galeria prac: WANDAKUN.

xayah rakan

Jak przyznaje autorka – ta dwójka to jej nowe OTP. Źródło: mimi-loves-foxes.tumblr.com.

Portret bohaterki oraz mniej poważne podejście do nowej pary od mizoreame00.

Rysunek autorstwa MaiuLive.

Źródło: Twigileia.

Źródło: sethfire.

Źródło: Zuske.

Źródło: STEVE-Zheng

Nowi bohaterowie

Już niestety ostatni obrazek, tym razem od darii-arbuz.

Co sądzicie o powyższych rysunkach? Czy nowi bohaterowie też wzbudzili w Was takie emocje i zainteresowanie? Planujecie ich kupić? Być może sami próbowaliście ich narysować. Możecie podzielić się swoimi pracami w komentarzach.