League of Legends r.

Wybierz, która postać otrzyma kolejny rework: Shyvana, Fiddlesticks, Nocturne, Mundo czy Volibear

Zgodnie z zapowiedziami, które pojawiły się w roadmap 2019, Riot odpala głosowanie na kolejny rework postaci!

Zobacz też:

Głosowanie dotyczy bohatera, który ma otrzymać pełny rework w 2020 roku. Nie oznacza to, że pozostali bohaterowie nigdy nie otrzymają aktualizacji – nie ma jednak pewności, że pojawi się ona w przyszłym roku (może zostać wydana w kolejnych latach).

Czas na głosowanie mamy do 8:59 CEST 16 maja 2019 roku.

Na które postacie możemy głosować i jaki jest cel ich zmian?

Fiddlesticks

Fiddlesticks już od pewnego czasu jest na liście bohaterów, których chcielibyśmy zaktualizować, ponieważ ogólnie nie zniósł za dobrze próby czasu. Naszym głównym celem aktualizacji Fiddlesticksa byłoby wprowadzanie jego motywu „przerażającego stracha na wróble, który pojawia się znikąd” na całkiem nowy poziom. Ma to dotyczyć zarówno jego wyglądu, jak i rozgrywki. Chcemy zachować jego unikalny styl rozgrywki maga-dżunglera, a także charakterystyczną dla niego superumiejętność, Chmarę Kruków. Ponadto chcemy dodać więcej kontr i zwiększyć satysfakcję z podstawowego zestawu, jednocześnie zapewniając mu lepszą synergię z Chmarą Kruków.

Shyvana

Chociaż ogólna jakość wyglądu i zestawu Shyvany nie jest tak niska jak w przypadku niektórych bohaterów w tej ankiecie, Shyvana należy do kategorii bohaterek takich jak Irelia lub Akali, które przed przeróbką nie w pełni realizowały założenia swojego motywu. Gdybyśmy mieli zaktualizować Shyvanę, chcielibyśmy naprawdę ożywić koncepcję „wojowniczki, która przemienia się w ziejącego ogniem smoka”. Zrobilibyśmy to, zachowując jej styl rozgrywki zadającej obrażenia wojowniczki, jednocześnie sprawiając, by postać smoka lepiej wyrażała motyw niszczycielskiego, ziejącego ogniem potwora, który znacznie bardziej odróżnia się od jej ludzkiej postaci.

Nocturne

Nocturne to interesujący przypadek: jest jednym z najpopularniejszych bohaterów wśród graczy, którzy dopiero zaczynają w League, ale większość z nich przestaje nim grać wkrótce po jego wypróbowaniu. To wskazuje na to, że rozgrywka i koncepcja wizualna Nocturne’a są bardzo wyraziste, ale bohater nie całkiem wprowadza je w życie w grze. Gdybyśmy aktualizowali Nocturne’a, chcielibyśmy zrealizować obiecywany motyw żyjącego koszmaru, który spowija wrogów nieprzeniknioną ciemnością. Aby tego dokonać, zachowalibyśmy jego charakterystyczną superumiejętność, tworząc uzupełniający ją głębszy i bardziej satysfakcjonujący podstawowy zestaw umiejętności. Ponadto ulepszylibyśmy wygląd bohatera, aby zasługiwał na swój tytuł Wiecznego Koszmaru.

Dr Mundo

Grafika i animacje Dra Mundo wymagają mnóstwa pracy, ale jego zestaw przetrwał upływ lat całkiem nieźle w porównaniu z niektórymi innymi kandydatami. Gdybyśmy mieli aktualizować Mundo, chcielibyśmy bardziej skupić się na jego motywie przerażającego, choć komicznego, masochistycznego szaleńca, który idzie, dokąd ma ochotę i robi, co chce. Jeśli chodzi o rozgrywkę, chcielibyśmy utrzymać jego niszową pozycję niezniszczalnego samoleczącego się superobrońcy — ponieważ to aktualnie wyróżnia go w składzie — a także jego charakterystyczne tasaki. W tej chwili jego umiejętności W i E nie zapewniają zbyt dużej satysfakcji ani możliwości podejmowania decyzji, dlatego zamierzamy wymienić lub ulepszyć obie te umiejętności.

Volibear

Po publikacji Volibeara jego zestaw nie sprawdził się za dobrze, a rozgrywka okazała się niezadowalająca do tego stopnia, że jest najrzadziej wybieranym do gry bohaterem spośród przedstawionych w tej ankiecie. Ponadto jego rola w Runeterrze bardzo ewoluowała odkąd został opublikowany, więc gdybyśmy aktualizowali Volibeara, chcielibyśmy mieć pewność, że pozostanie imponującym, zasilanym błyskawicami półbogiem Freljordu. Jeśli chodzi o zestaw, chcielibyśmy, żeby był mniej skrajny, jednocześnie zapewniając Volibearowi bardziej unikalną tożsamość w rozgrywce, która wyróżniałaby go w składzie bohaterów League. Dodatkowym celem zmian jego zestawu byłoby sprawienie, by rozgrywka zaczęła sprawiać wrażenie kierowania niepowstrzymaną siłą, która naciera na wrogów z impetem rozwścieczonego niedźwiedzia.

Zagłosuj tutaj