League of Legends r.

Wizja na środku w Kręgu Pretendenta

Na której linii najciężej jest zadbać o wizję? Oczywiście na środkowej. Dlatego warto obejrzeć film, jak wygląda wizja na środku w Kręgu Pretendenta.

W Internecie można znaleźć tysiące różnych porad, jak upewnić się, że wizja na środku jest idealnie rozmieszczona. Jednak w natłoku poradników można natknąć się na mocno przeterminowane lub po prostu napisane przez osoby o niższych dywizjach niż czytelnik. Tymczasem wiadomo, że najlepiej wzorować się na najlepszych – tylko jak takich znaleźć?

Poradnik – wizja na środku

Gracze mainujący bohaterów środkowej linii mogą uważać się za farciarzy, ponieważ właśnie został wydany poradnik przez jednego z najlepszych profesjonalistów na świecie – gracza Arcsecond, który aktualnie jest pierwszy w amerykańskim Kręgu Pretendenta.

Wizja na środku - arcsecond

Wizja według najlepszego gracza

Arcsecond jest powszechnie znany na Twitchu (klik!) i Twitterze (klik!), lecz ostatnio zabrał się również za tworzenie filmów na YouTubie (klik!). Poradnik o wizji dla środkowych wyszedł zaledwie 10 godzin temu i jest jego drugą produkcją na tym portalu, więc śmiało można powiedzieć, że to najbardziej aktualny poradnik w Internecie. Ciężko też nazwać tego gracza niedoświadczonym – w końcu ma pierwsze miejsce w amerykańskim Kręgu Pretendenta. 😀 Całość niestety jest po angielsku, lecz Arcsecond tłumaczy wszystko w bardzo przejrzysty sposób. Zapraszam do oglądania!

Ciężko nie nazwać tego dzieła wyczerpującym poradnikiem. Bez wątpienia to cudowne źródło wiedzy dla wszystkich graczy, którzy mają ambicję znaleźć się w wyższych dywizjach. Dla pozostałych film może być zaledwie ciekawostką. 😉

Przyda Wam się ten poradnik? Czy uważacie, że przesadza z niektórymi pomysłami?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!