League of Legends r.

W tym roku jednak nie będzie głosowania na kolejne VGU. Pojawi się ono w przyszłym roku

Zapowiadano, że w tym roku ponownie będziemy mogli głosować, która postać otrzyma rework. Niestety - głosowanie odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Artykuły powiązane

W maju 2019 roku odbyło się głosowanie, w którym mogliśmy wybrać postać, która otrzyma aktualizację. Wybieraliśmy z pięciu bohaterów:

  • Shyvany,
  • Fiddlesticksa,
  • Nocturne’a,
  • Dr. Mundo,
  • Volibeara.

Największą liczbą głosów cieszyli się Fiddlesticks i Volibear – ich wyniki były na tyle zbliżone, że Riot zdecydował zgodnie z wolą graczy zrealizować oba reworki. Te wydano w 2020 roku.

Zapowiadano, że w tym roku również odbędzie się głosowanie na bohatera, który ma otrzymać VGU. Niestety, zostało ono utrudnione przez problemy techniczne na stronie League of Legends (została ona zaktualizowana i nie można było skorzystać z poprzedniej ankiety – twórcy zamierzali stworzyć ją od nowa, jednak uniemożliwiły to prace nad eventem Spirit Blossom, które trwały dłużej, niż było to planowane). Nie udało się ich rozwiązać do momentu, kiedy konieczne było rozpoczęcie prac nad kolejnym reworkiem – dlatego całkowicie zrezygnowano z głosowania w tym roku.

Głosowanie pojawi się jednak w przyszłym roku. Będzie dotyczyć kolejnego reworku po aktualizacji Mundo i nieujawnionej jeszcze postaci.