League of Legends r.

W przyszłym roku eventy będą rozłożone inaczej niż w 2019. Dodatkowo Riot planuje “buffy” dla przepustek

Rioter KenAdamsNSA poinformował, że w przyszłym roku wydarzenia w Lidze będą rozplanowane inaczej niż tegoroczne.

Eventy w 2019 roku:

Wydarzenia rozłożone były w sposób bardzo nierównomierny. Szczególnie długo trwał Festyn Księżyca, po którym uczestniczyliśmy w dwóch niewielkich wydarzeniach, by potem otrzymać lawinę olbrzymich eventów w ciągu czterech miesięcy: Trials, Arcade i PROJECT. Kolejne dwa eventy zostaną rozłożone na również cztery miesiące (wrzesień-grudzień).

Gracze zarzucają, że szczególnie uciążliwe były wydarzenia Arcade i PROJECT, pomiędzy którymi nie znalazła się żadna przerwa. Rioter KenAdamsNSA odpowiedział na ten problem:

W idealnej wersji chcemy mieć przerwę pomiędzy wydarzeniami w postaci przynajmniej jednego pełnego cyklu patcha. To częściowo przyczyna, dla której Star Guardian nie jest w tym roku eventem z przepustką. Dodatkowo jednym z naszych celów dla nadchodzących eventów jest to, by grindowanie wydawało się mniej… cóż, grindujące.

Ritoer dodał:

Jeden z problemów, którego rozwiązanie bardzo mnie angażuje, to ten polegający na tym, że jeżeli kupujesz przepustkę dla skórki prestiżowej i nie zdobywasz tokenów na czas, czujesz się tak, jakbyś zmarnował/-a pieniądze. Worldsy będą pierwszym krokiem w kierunku naprawienia tego, jako część większego wysiłku w buffowaniu eventów.

Pierwszych informacji na temat zmian zobaczymy prawdopodobnie we wrześniu.