League of Legends r.

Trzy nowe skórki dla Seraphine? Nowy typ skórki? A może Ultimate?

Ujawnienie splash artów związanych z Seraphine poruszyło społeczność. Trzy skórki dla jednej bohaterki? Czy to możliwe?

Zobacz też:

Uwaga! Tekst nieaktualny. Potwierdzono, że Seraphine otrzyma skórkę Ultimate. Zobacz: League of Legends na Weibo potwierdza: Seraphine otrzymuje skórkę Ultimate

Standardowo każda skórka w grze posiada własny splash art. Dziś ujawniono aż trzy splash arty związane z Seraphine – każdy z własną nazwą:

K/DA ALL OUT Seraphine Indie

K/DA ALL OUT Seraphine Rising Star

K/DA ALL OUT Seraphine Superstar

W tweecie, przy którym pojawiły się grafiki, przeczytać można następujący komentarz:

Seraphine przechodzi od śpiewania we własnym pokoju do zatłoczonych scen z K/DA!! Obserwuj jej ewolucję z sensacji indie przez wschodzącą gwiazdkę do supergwiazdy!

Szczególnie zastanawiające jest słowo: “ewolucja” – to właśnie ono sprawia, że niektórzy podejrzewają, że tak naprawdę nie mamy do czynienia z trzema skórkami, a z jedną – Ultimate. Ten rodzaj skórki ma w końcu zostać wydany jeszcze w tym roku (zobacz: Skórka Ultimate jeszcze w 2020 roku. Nie otrzyma jej Katarina). Czy jednak opłacałoby się wydawać tak drogi skin do postaci, która jeszcze nie znajduje się w grze, a więc nieznany jest rozmiar grupy jej fanów?

Z tego powodu inni podejrzewają, że nie będzie to skórka Ultimate, a pierwsza skórka typu questQuest skins zostały zapowiedziane pod koniec sierpnia jako nowy typ skórek w grze (zobacz: Nowy typ skórek: quest skins). Ten rodzaj skórek ma posiadać specjalne dodatki techniczne – prawdopodobnie związane z koniecznością wykonywania określonych zadań, by odblokować elementy skórek. Zadania, dzięki którym poznawalibyśmy nowe wersje Seraphine? To również wydaje się sensowne… pomijając, że quest skins miały pojawić się w bardziej odległym terminie, a także być dłużej testowane na PBE. Czyżby już nadszedł ten czas?