League of Legends r.

Trudny los ADC w sezonie 7…

Sezon 7 nie jest zbyt dobrym czasem dla strzelców. Być może już to zauważyliście. Ale jeśli nie wiecie, o co chodzi, to mamy dla Was pewien filmik o aktualnej sytuacji ADC. 

 ADC

Niedawno pod wpisem 6 porad, jak wygrywać gry w sezonie 7 pojawił się pewien komentarz z dodatkową radą:

7. Nie graj ADC

Zapewne sami zauważyliście, że w aktualnym sezonie życie strzelców nie należy do najłatwiejszych. W internecie, choćby na Reddicie, znajdziemy masę żartów o tym jak okropne stało się mainowanie ADC, ponieważ jedyne czego można być wtedy pewnym to nagła śmierć, zanim zdąży się cokolwiek zrobić.

Czy jest to prawda? Zależy. Na pewno nie w każdej grze tak się dzieje, jednak nie da się ukryć, że często strzelcy nie mają łatwo.

Żartów na ten temat było na tyle dużo, że zainteresował się tym Vandiril. Postanowił więc zrobić o tym humorystyczny filmik, gdzie w mocno przerysowany sposób prezentuje obecną sytuację strzelców na Summoner’s Rift. Zobaczcie sami.

Trudny los ADC w sezonie 7…

Korzystając z okazji, chcemy zapytać Was czy gracie jako ADC? A jeśli tak… to jaka była Wasza najszybsza śmierć? Zdarzyło Wam się zginąć w tak krótkim czasie, że nie zauważyliście nawet co się właściwie stało? A może ktoś z przeciwników zadał Wam niewyobrażalną ilość obrażeń tylko jedną umiejętnością? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach.