r.

Trenujmy z przyjaciółmi!

Możliwość wypróbowania postaci to cecha HotS-a, którą osobiście uwielbiam. Co jeśli zrobić krok dalej i stworzyć try-mode dla dwóch osób?

Dałoby to nam kilka ciekawych możliwości:

Uczenie kogoś podstaw gry: Samouczki potrafią zniechęcić, a w przypadku próby zachęcenia kogoś do gry, przydałoby się wzbudzić jakieś zaciekawienie. Myślę,że wspólna rozgrywka ze znajomym i spokojne tłumaczenie mu wszystkiego jest lepszym sposobem na wtajemniczenie go w świat i mechanikę rozgrywki.

Omawianie i testowanie umiejętności: Można zaspokoić potrzeby naszego ciekawskiego towarzysza, polecając mu różne postacie i pokazując ich umiejętności. Jeśli wiemy, że grał on na przykład Zedem i Vi w League of Legends, to polecimy mu Kharazima.

Ćwiczenie synergii i przeróżnych taktyk: Jeśli nie lubimy grać samotnie, to zapewne mamy kogoś, kto nam zawsze towarzyszy i zazwyczaj staramy się uzupełniać. Try-mode dla dwóch osób pozwoliłby na ćwiczenie kombinacji umiejętności postaci, którymi gramy. Dobre combo może zabić w przeciągu kilku sekund. Dałoby nam to możliwość trenowania reakcji na różne bodźce. Przykładem jest sposób ucieczki bądź kontrataku w przypadku bycia gankowanym przez przeciwnika.

 

Co Wy myślicie o takim trybie? Byłby według Was przydatny? Piszcie w komentarzach!