r.

Jak szybko wzbogacić się na IP boost weekendzie

Szybki sposób na wbijanie IP w trakcie weekendu. Czy na pewno bezpieczny od bana?

W ostatnim czasie wystartował kolejny IP weekend. Miał być on pierwotnie skierowany do graczy amerykańskich w celu stress-testów nowego serwera, ale ostatecznie Rito postanowiło dorzucić go do innych krajów, by nie promować faworyzowania jednego regionu. Tak więc – trafił on i do nas. W związku z tym, część graczy postanowiła znaleźć sposoby na nadużycie tego eventu w celu szybkiego farmienia IP:

“Przegrałem dzisiaj 49 meczów.

Trwa IP weekend, więc z wszystkich sił farmię IP. Nie wiem, czy jakikolwiek inny region zachowuje się w ten sposób, ale w KR zbierasz 5 osób, feedujesz przeciwnika 10 killami i pozwalasz mu spushować. Oto, jak to się robi:

  1. Wchodzisz w kolejkę z 5 osobami i tłumaczysz im, jak to się robi
  2. Wybierasz champa i bierzesz Smite/Teleport.
  3. Cała piątka idzie mida i daje się sfeedować przeciwnikowi, a następnie robi to ponownie, by miał przedmioty do pushowania
  4. Idziesz na junglę i używasz maczety do pozostawienia jednego małego creepa. Gra myśli, że nie jesteś AFK, bo jesteś w trakcie walki, a HP nie tracisz, bo maczeta uzdrawia Cię wystarczająco, by mały creep Cię nie zabił
  5. Czekasz, aż skończą mecz.

Mecze trwają z 7 minut, jeśli przeciwnik się zgrupuje i spushuje mida. Za przegranie 7-min gry bez boostów otrzymujesz 205IP i 54xp. Nawet jeśli wygrasz, a przeciwnik zrobi [email protected], przegrana w ten sposób jest nadal bardziej opłacalna.”

 

Co na to Lyte, któremu przedstawiono sposób na asku?

“Przyjrzymy się wszystkim przypadkom naumyślnego feedowania i będziemy dawać permanentne bany osobom rujnującym radość z gry tym, którzy NIE CHCĄ być częścią takiego meczu.”

Warto dodać też, że to dotyczy zarówno Twojej, jak i przeciwnej drużyny.

Krótko mówiąc – wygląda na to że ten proceder nie jest w 100% legalny…

Źródła: