r.

Szukasz osób do grania HL?

Kilka dni temu na forum pojawił się ciekawy post. Użytkownik theWilQ wyszedł z inicjatywą wspólnej gry ludzi, którzy nieco już w HotS-ie osiągnęli. Trzeba tylko spełnić kilka wymogów...

Szukasz osób do grania HL?

Szukasz osób do grania HL?

Chyba każdy to zna. Wszyscy znajomi są zajęci, a granie samemu w niektóre wieczory to jak picie wódki do lustra. Dobrze byłoby znaleźć kogoś do duo/teamu, ale staż w rankedach już mamy, nie chcemy byle nooba, tylko kogoś, kto ogarnia, może nawet nas czegoś nauczy! Przecież w multi o to chodzi. Poza zabawą ważne jest, aby iść ciągle do przodu. Rywalizacja! Coś, co lubi większość graczy. Więc… szukasz osób do grania HL?

Dział, w którym wszyscy mogą poszukać kogoś do gry, jest TUTAJ, ale post, o którym ja mówię, ma nieco inne założenie. Chcę nieco ruszyć sceną e-sportową w HotS-ie. TheWilQ postanowił zebrać graczy z lepszych drużyn w Polsce (poza G2 Esport, oni trenują na najwyższym poziomie) oraz szukać młodych-zdolnych za pomocą duo. Po zgłoszeniu się (wszystko jest w TYM ARTYKULE) można liczyć na wspólne treningi, rankedy. Może znajdziecie dobrego partnera do gier? A nawet całą drużynę? Nie ma na co czekać! Musisz tylko spełnić kilka wymagań. Najważniejszym jest 3300MMRu na Hotslogu.

 Życzę powodzenia w umawianiu się na wspólne gry i wielu zwycięstw!

[latest_posts category = “heroesofthestorm” count = “6”]