League of Legends r.

Świetna reakcja Fakera

Podczas meczu SKT kontra KT doszło do niecodziennej sytuacji. Od zawsze było wiadomo, że Faker ma najszybszą reakcję ze wszystkich graczy, jednak to... Zresztą, zobaczcie sami!

Świetna reakcja Fakera

Być może będzie to kolejny obejrzany przez Was film, który nic nie zmieni w Waszym stosunku do Fakera. W moim odczuciu ten film ukazuje jednak, że wcale nie potrzeba programów firm trzecich, żeby z łatwością podbijać Rift. Lata praktyki pozwoliły temu co prawda młodemu zawodnikowi stanąć się jednym wielkim postrachem wśród jego przeciwników. Niedoścignięty i jak zawsze precyzyjny Koreańczyk po raz kolejny pokazał klasę. Spójrzcie tylko na tę nieziemską reakcję!

Skrypty a dobra gra

Nawet na niższym elo część osób jest w stanie pomylić oba te czynniki. Jak widzimy, wszystkiego można się zwyczajnie wyuczyć. Nie trzeba wydawać pieniędzy i mieć wyrzutów sumienia z uzyskania lepszej dywizji dzięki skryptom. Do bycia najlepszym poprowadzi nas tylko i wyłącznie ciężka praca. Przyznacie mi rację, że rezultaty naprawdę robią wrażenie.

Koniec ze skryptami? Zachęcam gorąco do przeczytania artykułu na ten temat – klik! (10 milionów w rękach Riotu!).

Oskarżacie Fakera o użycie nielegalnych programów, a może zwyczajnie podziwiacie jego umiejętności? Koniecznie poinformujcie nas o tym w komentarzach!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.