League of Legends r.

Rework Swaina – umiejętności!

Właśnie otrzymaliśmy pierwszy wgląd w nowego Swaina! Jak wygląda ta postać po reworku i jak bardzo będzie OP? Przekonajcie się sami!

Zobacz też:

Nowy Swain zapowiada się kozacko – sami zobaczcie, jak będzie wyglądać w grze!

Rework Swaina!

SWAIN

WIELKI GENERAŁ NOXUSU

Swain jest wizjonerskim przywódcą noxiańskiego imperium, który z linii frontu wydaje rozkazy korpusom wojennym. Mimo że podczas wojen z Ionią doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu, przejął władzę nad Noxusem dzięki bezwzględnej determinacji i nowej, demonicznej dłoni. Teraz Wielki Generał wychodzi marszem naprzeciw nadchodzącej ciemności, którą tylko on może zobaczyć.

Umiejętności

Pasywka:

KRWIOŻERCZE STADO

Krwiożercze: Swain może od czasu do czasu kliknąć prawym przyciskiem na pobliskiego unieruchomionego wrogiego bohatera, by wyrwać mu Skrawek Duszy, zadając obrażenia i przyciągając go do siebie.

Stado: Wrodzy bohaterowie pozostawiają Skrawek Duszy, kiedy giną. Mroczne kruki zbierają pobliskie Skrawki Duszy, lecząc Swaina o część jego maksymalnego zdrowia. Swain może posiadać wiele Skrawków naraz.

Q: RĘKA ŚMIERCI

Swain wystrzeliwuje kilka pocisków nieziemskiej mocy przed siebie, a każdy zadaje obrażenia pierwszemu trafionemu wrogowi. Wrogowie mogą zostać trafieni wieloma pociskami, ale pełne obrażenia otrzymują tylko od pierwszego. Pociski przebijają jednostki, które zabiją, przywracając Swainowi część many.

W: WIZJA IMPERIUM

Swain otwiera oko demona w wybranym miejscu, które po pewnym opóźnieniu zadaje obrażenia i spowalnia wszystkich wrogów na danym obszarze.

Wizja Imperium zadaje dodatkowe obrażenia bohaterom dotkniętym wybuchem, ujawnia ich i daje Swainowi Skrawek Duszy za każdego trafionego bohatera.

E: NIGDYRUCH

Swain wysyła swoją demoniczną rękę do przodu, zadając obrażenia wszystkim wrogom na jej drodze. Następnie ręka powraca do Swaina i wybucha na pierwszym trafionym wrogu, zadając obrażenia i unieruchamiając wszystkich wrogów trafionych wybuchem.

R: DEMONICZNE WZEJŚCIE

W momencie użycia Swain zyskuje dużo pkt. zdrowia i przez dłuższy czas wysysa życie pobliskich wrogów (priorytetowo traktuje bohaterów).

Kiedy Demoniczne Wzejście się skończy, Swain zużywa swoje Skrawki Duszy, by rzucić Rozszczepienie Duszy — eksplozję demonicznej energii, która zadaje obrażenia wrogom znajdującym się najbliżej niego. Im więcej zużyje Skrawków Duszy, tym wyższe będą obrażenia Rozszczepienia Duszy.

Po wyssaniu wystarczająco dużej ilości zdrowia Swain może zakończyć Demoniczne Wzejście i wcześniej rzucić Rozszczepienie Duszy.

Skiny:

  • Swain z Frontu Północnego

  • Swain z Bilgewater

  • Swain Tyran

 

I jak?

Jak pierwsze wrażenia? Spodobał się Wam? A może i tak będziecie cały czas pamiętali jego stare formy?