r.

Riot Stephiroth o możliwości zmiany muzyki na SR

Nowości, nowości! Riot Stephiroth na oficjalnym forum League of Legends napisał, że została już wprowadzona możliwość zmiany muzyki w grze pomiędzy Bilgewater a tą Zaktualizowaną dla Summoner's Rift. Jeżeli jesteście zainteresowani, jak to zmienić - zapraszam do lektury!

Riot Stephiroth o muzyce w League of Legends:

Ahoy, Przywoływacze!

Chwilowo dodaliśmy możliwość zmiany muzyki pomiędzy Zaktualizowaną Summoner’s Rift a Bilgewater na mapie Summoner’s Rift Update.

Opcja zastąpiła możliwość zmiany na “klasyczną” muzykę.

Automatycznie, jako domyślna będzie ustawiona “Zaktualizowana”, jednakże swobodnie możesz ją zmienić, przechodząc w ustawienia dźwięku w menu i wybierając tło muzyczne – Bilgewater.

  • Możecie mieć małą trudność ze zmianą muzyki ze względu na aktualny bug z HUD. Należy wtedy przesunąć myszkę na rozwijane menu i za pomocą kółka przewinąć na opcję Bilgewater.

Możecie zauważyć kilka bugów w aktualnej muzyce:

  • Kiedy zmienimy z Bilgewater na Zaktualizowaną, ta otworzy się dwukrotnie. Ten bug istniał też przy zmianie na Klasyczną muzykę, ale nie zajęliśmy się nim tak szybko ze względu na małą ilość ludzi, którzy tę muzykę zmieniali. Naprawimy go prawdopodobnie w patchu 5.15. Bug nie psuje muzyki Bilgewater, tylko Zaktualizowaną.
  • Może się zdarzyć, że Zwycięstwo/Porażka będą nadal brzmiały w wykonaniu Bilgewater, nawet jeżeli zmienisz muzykę na tę drugą. Dzieje się to tylko pod koniec gry, przy rozstrzygnięciu.

O dziwo, artykuł napisany przez Riotera znalazł się w dziale “Bug Report” – dlaczego?

Riot Stephiroth:

Napisałem go w tym dziale, ponieważ wzorowałem się na ludziach, który myśleli, że to bug, przez który nie mogli usłyszeć naszej muzyki – dlatego właśnie artykuł znalazł się tutaj.

Czy taka sama opcja będzie dostępna na Butcher’s Bridge?

Nie możemy dodać opcji zmiany muzyki pomiędzy Freljord a Bilgewater na tej mapie. Muzyka z Bilgewater została stworzona dla Butcher’s Bridge i komponuje się z nią dostkonale. Freljordowa muzyka jest bardzo ładna, jednakże nie pasowałaby do klimatu Butcher’s Bridge.

Też uważam, że muzyka Freljordu jest piękna, ale z pewnością nie pasowałaby do kupieckich klimatów. Natomiast miłą opcją będzie możliwość zmiany muzyki na Summoner’s Rift. A co Wy o tym myslicie? Przyda Wam się ta opcja? Czy może jednak zostaniecie przy obecnej muzyce?

Źródło: http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/bug-report/anEbUwW3-you-are-now-able-to-toggle-between-bilgewater-music-and-updated-sru-music