League of Legends r.

Streamerka w koreańskim Challengerze!

Jak pokazać ignorantom i hejterom, gdzie ich miejsce? Pewna streamerka chyba dobitnie udowodniła, że mężczyźni nie są jedyni w Challengerze!

Na początku odpowiem na pytania, które się zapewne pojawiły – nie, nie jest to steamerka-support. Jest to chyba dość popularny stereotyp, ale zawsze lepiej uprzedzić pytania.

Jej nick jest skrótem od “Best Female Midlaner”, ale ludzie, jak to ludzie – na jej streamach nazywają ją “Best Vagina Midlaner”, czyli tak odrobinę typowo, niestety seksizm jest dość dużym problemem.

Ciekawostką jest to, że udowodniła wcześniej, iż sama gra. Tak, dobrze przeczytaliście – niektórzy na jej streamach pisali, że jakiś facet grał, a BFM udawała na camie, że gra.

Z mojego obowiązku wspomnę o tym, że gra Aurelion Solem i Anivią, oczywiście na midzie – i dzięki temu zaszła bardzo daleko.

Pod koniec poniższego filmiku możecie zobaczyć, jak udało jej się dojść do Korańskiego Challengera – brawa dla niej, ponieważ zaprzeczyła stereotypom i dokazała środkowy palec wszystkim hejterom.