r.

Co teraz? Spekulacje dotyczące nowości w HotS

O Artanisie już wiemy. Odwiedzi nas 27 października. Ale kto następny? Oto kilka podejrzeń!

Kolejny bohater niedługo wkroczy do Nexusa, a i tak gracze są głodni nowości . Jest to oczywiste, ponieważ

apetyt rośnie w miarę jedzenia

Jeszcze nowość do nas nie dotarła,a już chcemy czegoś innego. W ten sposób narodziło się kilka teorii o tym, co możemy spotkać w przyszłości. Pierwsze dotyczą tematyki StarCrafta. Najbardziej poruszanym tematem jest nowa mapa o tematyce Legacy of the Void. Kilku użytkowników forum nawet wymyśliło własne mechaniki.

“Najlepsza wydawałaby się średnia lub duża mapa z min. 3 liniami (może 4 0-P). W odpowiednich momentach na mapie pojawiałoby się paliwo Minerals (Minerały) i może MULE mógłby też je zbierać. Paliwo trzeba zanieść do odpowiedniego punktu na mapie/bazy.”

Opcja 1:
Wtedy na czas około 30-60 sekund wszystkie budowle drużyny, która zrobiła cel mapy, będą posiadały tarczę równą max. (dwukrotnemu?) życiu budowli.

Opcja 2:
Danie sporych tarcz nieznikających po dłuższym czasie lub w ogóle bohaterom, by bohaterowie mieli sporą wytrzymałość na teamfight lub push, tylko nie wiem, ile – 100-200% maksymalnego życia?”

Oczywiście nie skończyło się na mapie. Jako iż niedługo premiera, to oprócz Artanisa gracze przewidują kolejne postacie. Któż to może być? Cóż, przekonamy się po premierze!

 

Overwatch

To właśnie 27 października rozpoczyna się beta kolejnej gry Blizzarda. Na oficjalnym forum Heroes of the Storm możemy zobaczyć sporo dyskusji na ten temat. Czy postaci z Overwatcha pojawią się w HotS? Czy ma to jakiś sens? Nowy tytuł zawiera osobno utworzonych bohaterów. Równie dobrze każdy mógłby się od razu znaleźć w MOBIE. Pozostało gdybanie i wyczekiwanie na Blizzcon, na którym zapewne się wszystko wyjaśni!