League of Legends r.

Sorry Aga

Cześć. Po tej stronie Lucyfer Kasahara. Chciałbym osobiście przeprosić MissAgę za przykrości, które ją spotkały w związku z publikacją tego artykułu. Sam streamowałem przez wiele czasu, od lat tworzę ten portal i wiem, jak pewne rzeczy mogą ranić. Od początku istnienia How2Play ani razu nie zaatakowałem jakiegokolwiek twórcy lub gracza, ba! nawet nie narażałem go na takie ataki - choć często było ku temu wiele powodów lub sam byłem atakowany w ramach frustracji pewnych osób z Twitcha czy YouTube, ale wróćmy do tematu.

Heheszkując z redakcją, rzuciłem pomysł, aby napisać ironiczny artykuł o tym, że dziewczyny są gorsze w grach komputerowych. Zresztą jestem znany z szowinistycznych żartów. Jednak ŻARTY zawsze się robi na temat przykładowo Blondynek, a nie Katarzyny Nowak, która jest Blondynką. Niestety w tym artykule doszło do sytuacji, gdzie została wskazana konkretna osoba, co doprowadziło shitstormu zrobionego przez osoby, które jedyne cycki, jakie widziały, to te swoich matek i stracą dziewictwo, tylko jak zapłacą – więc zapewne z tej strony ich frustracja i nienawiść do kobiet. Wiecie co? Sram Wam do Ryja.

Jeżeli chcecie ją skrytykować – proszę bardzo, ale róbcie to, pisząc do niej osobiście, a nie na neutralnym gruncie, gdzie chwilowo możecie rzucać jak małpy gównem, ponieważ akurat poszedłem się wysrać, a Nalthe dłubała w nosie. Niestety nie jesteśmy zawsze w stanie moderować 24 godziny na dobę komentarzy – oprócz portalu posiadamy 3 największe grupy w Polsce oraz fanpage dotyczące League of Legends. Więc za to absolutnie nie zamierzam nikogo przepraszać, że takowe komentarze tu wisiały przez jakiś czas, a jedynie za to, że niepotrzebnie MissAga została takim artykułem wystawiona w neutralnym dla siebie miejscu, nad którym nie ma kontroli. Ze swojej strony trochę postrzelam banami IP dla osób, które nie zasługują na miano homo sapiens. Sorry, Aga. Chuj w dupę hejterom.

Kasahara

Treść artykułu zostawiam, jak i materiały – ponieważ są publiczne i możemy je dowolnie wykorzystywać. Zresztą już wszystko pod kontrolą.


Kiedyś kobiety grające w Ligę Legend były rzadko spotykane, a jeśli już – to albo wyzywane, albo osaczone zauroczonymi graczami.

Dlatego też dziewczyny czasami wolały ukrywać swoją płeć. W przeciągu kilku miesięcy osobników płci żeńskiej ogromnie przybyło. Cieszy mnie to, bo dużo z nich gra Zyrą 😉

Oczywiście potem pojawiły się przezwiska typu: ”kobieto, wracaj do kuchni” lub ”kobiety nadają się tylko na supporta”. Otóż nie! Jest to największy mit, jaki można spotkać w Lidze Legend!

Znam wiele dziewczyn, które grają świetnie – i to nie tylko suportem. Niejednokrotnie mają lepsze dywizje od chłopaków! Ja mam Silver 1, a mogę spokojnie wyliczyć 10 dziewczyn, które mają Platynę lub Diament!

Dziś skupimy się na youtuberce i streamerce miss Adze… No jestem wielkim fanem. Gra Zyrą, ale to nie znaczy, że ogarnia tylko supporta! Ma platynę, a z tego, co pamiętam, w poprzednim sezonie miała diament. Dodam, że ma kilka kont, więc jeszcze jeden plus do świetności. Pozdrawiam serdecznie Agnieszkę i życzę jej Challengera 😀

Kilka dowodów…

Support

 

Jungle

Bogini Zyra

Nie zabrakło też Penty!

Nie wiem jak Wy, ale Agnieszka przerasta moje umiejętności o jakieś 10 stopni. Jest wiele innych dziewczyn, które również są świetne i nie polegają jedynie na supporcie!

Inne dziewczyny, które też potrafią!

https://www.twitch.tv/ayrine – nie oglądałem zbyt często, ani nie mam zbytnio jak pokazać playsów. Jednak Ayrine ma Diament i jest niesamowitym ADC, polecam!

Legendarna Janina (Nonamejane)… Nie wiem, czy jeszcze streamuje, ale była niesamowitą osobą. Main Soraki, ale – o ile pamiętam – grała też innymi liniami 😉 Kiedyś z nią grałem jeszcze jako Feluciaa. Jeśli to czytasz, to pozdrawiam!

To już tyle, ale tylko dlatego, że zostawiam sobie resztę do kolejnego materiału ;>

Udowodniłem Wam, że kobiety potrafią być nawet lepsze od mężczyzn? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!