League of Legends r.

Co skrywają splasharty? cz. 5

Nie od dziś wiadomo, że splasharty skrywają różne smaczki. Ciekawostki, odniesienia lub tak zwane „easter eggi”. Jesteście ciekawi, co można znaleźć na obrazkach z gry? Piąta część serii.

Dziś kolejna, już piąta część serii o ciekawostkach na splashartach. Ostatnim razem zatrzymaliśmy się na Talonie. Więc powoli zbliżamy się do końca listy bohaterów. Dziś skupimy się m.in. na Taricu, Teemo, Vayne czy Viktorze. Niektóre postacie w tym zestawieniu były już wspomniane przy okazji innych splashartów. Także nie będę powtarzała tych informacji. Dla przykładu: na splasharcie El Rayo Volibeara widzimy w tle Brauma, jednak była o tym mowa w innej części serii. Za ja to jeśli znajdziecie inne ciekawostki, których nie było ani razu, a ja je pominęłam – piszcie w komentarzach. Łatwo coś przeoczyć, a takie komentarze są bardzo pomocne.

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli wpisów z tej serii:

część 1
część 2
część 3
część 4

Co skrywają splasharty? cz. 5

Taric w Zbroi z Piątego wieku:

  • W tle można dostrzec DJ Sonę (lewy górny róg), Arcade Miss Fortune (po prawej stronie), Wytwornego Ezreala (lewy dolny róg) i Riot Girl Tristanę (prawy dolny róg).
  • Dodatkowo Tristana robi zdjęcie Taricowi, które przedstawia jego stary portret.

Basenowy Taric: w tle możemy zobaczyć Lulu, Fiorę, Miss Fortune, Brauma oraz Zaca (wszyscy w wersji basenowej) oraz Dravena (znajdującego się na banerze przelatującego samolotu).

Świąteczny Elf Teemo:

  • Widoczny za nim bałwan jest karykaturą Urgota.
  • Dodatkowo, za jego plecami na tle księżyca widać Gragasa Mikołaja w saniach ciągniętych przez Kog’Mawa Renifera.

Teemo z Oddziałów Specjalnych: na portrecie w odbiciu szkiełka noktowizora można zobaczyć ludzką postać z długim mieczem podobną do Garena Komandosa.

Riot Girl Tristana:

  • Na jej zaktualizowanym portrecie widnieje TPA Ezreal, SKT T1 Jax oraz osobę w czapce Teemo.
  • Można też zobaczyć maskotki Amumu i Tibbersa, a także Poro, Meepa Barda, ciastko Słodko-Gorzkiej Lulu oraz szczura portowego (odpowiednika Poro w trakcie wydarzenia Bilgewater).
  • Dodatkowo na dole po lewej stronie widzimy Poro, który bawi się swoją pluszową miniaturką, a obok niego dostrzec można grzybka Teemo.

Trundle Mały Pałkarz: postać w prawym dolnym rogu to prawdopodobnie Blitzcrank.

Niesamowity Twisted Fate: przy pasie ma książkę przypominającą Czarci Kodeks.

Łamaczka Serc Vayne: na jej portrecie widać w tle Doktora Mundo ze strzałą wbitą w plecy. Na chińskiej wersji portretu zamiast niego, za Vayne stoi Walet Kier Twisted Fate.

M. W. Vel’Koz:

  • Pod nim można zauważyć jego stwórcę – Kreatora Viktora.
  • Postać pośród ruin to prawdopodobnie M. W. Cho’Gatha Prime.

Posterunkowa Vi: prócz dobrze widocznej po prawej stronie Posterunkowej Caitlyn, na splasharcie ukryto Jinx. Dostrzec ją można siedzącą na donacie (nad głową Caitlyn).

Kreator Viktor:
W tle można dostrzec jego dzieła: Mecha Cho’Gatha Prime’a, Mecha Kog’Mawa, Mecha Skarnera Alfę, Mecha Urgota i Mecha Vel’Koza.

splasharty

Vladimir Wandal: tuż za nim jedzie Brand Wandal. Trzecia postać na obrazku to Wandal Gragas.

To już koniec ciekawostek na dziś. Jak widać, sporo postaci niestety nie miała nic ukrytego na swoich splashartach. Jako że seria powoli się kończy, kolejny wpis najpewniej będzie zawierał resztę bohaterów oraz mały bonus.

Napiszcie w komentarzach, jak podobają Wam się powyższe ciekawostki. Która z nich była Waszym zdaniem najbardziej ukryta?