League of Legends r.

Skórki Star Guardian: ceny, splash arty, data wydania, media postaci i lore skórek (kto jest “tym złym”?)

Co musicie wiedzieć o nowych skórkach Star Guardian: ceny, splash arty, imiona mediów postaci i lore skórek. Uwaga: to Zoe odpowiada za ciemność Xayah i Rakana!

Zobacz też:

Prezentacja skórek w grze

Lore skórek

Zwróćmy uwagę na recall Rakana i Xayah. W swoim recallu Rakan wysyła gwiazdę Xayah. Jego kolory wtedy ciemnieją. Do Xayah w recallu dociera gwiazda od Rakana – i kolory bohaterki przechodzą wtedy z ciemnej kolorystyki w jasną. Ciekawie to koresponduje z frazą z zapowiedzi skórek:

Znajdę was, zanim jej ciemność was wszystkich wypali.

Ciekawe, jaki jest wspólny recall Xayah i Rakana – i jakie jest lore nowych skinów. Na pełną historię musimy niestety chwilę poczekać, jednak Riot Beardilocks dał nam już pewną wskazówkę. W zapowiedzi skórek SG udostępniono obrazek z ręką Ahri:

Znalazł się on tam nie bez powodu. Rioter zdradził bowiem:

Po tym, jak Ahri straciła Neeko, Xayah i Rakana, utworzyła nową drużynę, włączając w nią Ezreala, Sorakę i Syndrę. Miss Fortune była jedynym oryginalnym członkiem jej drużyny.

Oznacza to, że pierwotna drużyna składała się z Ahri, Miss Fortune, Xayah, Rakana i Neeko. Coś się jednak wydarzyło i “ciemność” doprowadziła do zaginięcia trzech członków zespołu: Xayah, Rakana oraz Neeko. Następnie powstała nowa drużyna: Ahri, Miss Fortune, Ezreal, Soraka i Syndra. Z jej pomocą Ahri chce odnaleźć dawnych przyjaciół.

Co jest tą “ciemnością”? Tego dowiadujemy się z innego tweeta:

Ahri była w drużynie z MF, Neeko, Xayah i Rakanem. Zoe skorumpowała Xayah i Rakana, ale Neeko uciekła, kupując sobie czas i czekając na okazję do uwolnienia Xayah i Rakana od Zoe. Możecie zobaczyć w niektórych ich umiejętnościach, że przekształcają się z powrotem w Światło w niektórych momentach.

Ostatnie zdanie sugeruje, że misja Neeko się udała…

Zobacz historię skórek SG
(bez nowych skinów)

Na Weibo dodano minilore skórek:

Zoe, której zawsze obawiał się zespół Ahri, zadebiutowała jako reprezentacja “ciemnej mocy”; Xayah została pochłonięta przez ciemność, a Rakan nie mógłby znieść zostawienia jej i wybrał upadek razem z nią; Neeko się ukryła, unikając pochłonięcia przez ciemność Zoe, ale zespół Ahri był przekonany, że również upadła.

Kiedy skórki wejdą na PBE?

Powinniśmy je zobaczyć na serwerze już dziś, 27 sierpnia.

Kiedy skórki Star Guardian wejdą na serwery live?

W patchu 9.18. Jest on planowany na środę, 11 września 2019 roku. Skórki pojawią się więc 11 września lub w kolejnych dniach (nie muszą zostać udostępnione w dniu patcha!).

Uwaga na bugi!

Riot Beardilocks przyznał, że tegoroczne skórki były dość wymagające w tworzeniu. Dotyczy to zwłaszcza Rakana: kiedy ultuje, przechodzi transformację i otrzymuje całkowicie inne skrzydła. Powodowało to mnóstwo błędów – dlatego radzimy na to zwracać uwagę podczas testów na PBE.

Media postaci

  • Star Guardian Neeko – medium: Towa.
  • Star Guardian Xayah – medium: Saki.
  • Star Guardian Rakan – medium: Riku.
  • Star Guardian Zoe – medium: Ran.

Star Guardian Neeko

1350 RP

Edycja prestiżowa – 100 Punktów Prestiżu

Star Guardian Xayah i Star Guardian Rakan

Cena jednej skórki: 1820 RP

Każda ze skórek jest legendarna, posiada unikalne animacje i nowe linie dźwiękowe.

  • Xayah zmienia formę na ciemną, gdy używa W. Z powrotem staje się jasna, gdy używa R.
  • Rakan zmienia formę na jasną po tym, jak trafi kogoś za pomocą Q i uzdrowi sojusznika. Zmienia formę na ciemną, gdy używa R.

Star Guardian Zoe

1350 RP