League of Legends r.

Na pewno zobaczymy dwa nowe tematy skórek. Kayn otrzyma skórkę Star Guardian lub anty-SG?

Stellari to była rioterka, która pracowała nad skórkami. Opuściła firmę w czerwcu. Dziś zdradziła kilka szczegółów na temat ostatnich wykonywanych prac.

Na początku przedstawiła, ile czasu przed wydaniem zajmowała się skórkami:

Ze względu na naturę mojej pracy, kiedy byłam w Riocie, pracowałam nad skórkami sześć-dziewięć miesięcy przed wydaniem.

Następnie zdradziła kilka szczegółów na temat nadchodzących skinów, nad którymi pracowała – mimo że odeszła z Riotu dwa miesiące temu, nie wszystkie jej projekty zostały już wydane.

Oczekuję trzech w tym roku (dwóch małych, jednego dużego) i jeszcze jeden duży w następnym roku. Dwa duże są nowymi tematami skórek.

Biorąc pod uwagę, że jedna duża skórka ma nadejść jeszcze w tym roku i ma to być nowy temat, wyklucza to pracę Stellari nad skinami Star Guardian. Może to jednak potwierdzać podejrzenia niektórych graczy (o których pisaliśmy przy okazji zapowiedzi SG), że pojawią się skórki anty-SG. Stellari nie powiedziała bowiem o nowej linii skinów, a jedynie o nowym temacie. Pamiętajmy jednak, że to tylko nasze podejrzenia, a nie oficjalne informacje.

Stellari zdradziła też kolejny drobiazg. Trudno jednak ocenić, czy jej odpowiedź na pewno nie jest żartem. Przytoczmy jej rozmowę z jedną z graczek:

Alexa Smith: Kayn jest gorący, chcą trzymać jego rękę i się do niego przytulać, i potrzebujemy też Pool Party Kayna, bo on jest NAJBARDZIEJ GORĄCĄ POSTACIĄ, i byłby jeszcze gorętszy

Stellari: Możesz to przekształcić w pytanie do AMA? ?

Alexa Smith: Kiedy pojawi się nowa gorąca skórka do Kayna? ???????????????????

Stellari: W ciągu jednego dnia 🙂

Biorąc pod uwagę zapowiedź skórek Star Guardian, to właśnie one powinny zostać ujawnione w ciągu jednego dnia. To oznaczałoby, że Kayn otrzymałby skin właśnie z tej linii. Czy jednak nie byłby on idealnym kandydatem do skórki anty-SG?

 

Star Guardian Kayn, autor: TheRockobis, źródło

Z drugiej strony przy okazji innego pytania Stellari wyjawiła:

Jeżeli [zdradziłabym skórki, nad którymi pracowałam], przed ich wydaniem, złamałabym NDA, więc mogłabym zostać pozwana.
Po wydaniu nie ma problemu!