League of Legends r.

Skórki prestiżowe w 2019 roku: kiedy i jakie? Skórka do Qiyany będzie dostępna za tokeny Worldsów

W tym roku mają się pojawić jeszcze cztery edycje prestiżowe skórek. Kiedy możemy się ich spodziewać i do jakich serii mogą należeć?

Zobacz też:

Postacie, które mają otrzymać edycje prestiżowe

Skórki za Punkty Prestiżu otrzymają (zgodnie z kolejnością wydania):

  • Miss Fortune,
  • Thresh.

Skórki za tokeny otrzymają (zgodnie z kolejnością wydania):

  • Qiyana,
  • Lee Sin.

[Źródło]

Jakie skórki?

Wiemy już, że w patchu 9.20 nie pojawi się edycja prestiżowa żadnej ze skórek Nigh Noon (a przynajmniej do tej pory nie została ona ujawniona).

Miss Fortune (Punkty Prestiżu)

W takim razie najwcześniej może ona się pojawić w patchu 9.21 (23 października – 6 listopada 2019 r.). W tej aktualizacji prawdopodobnie zostaną wydane skiny z okazji Harrowing. Podejrzewamy, że właśnie wtedy skórkę otrzyma Miss Fortune. Dlaczego nie Qiyana?

Qiyana (tokeny)

Qiyana jest jedną z dwóch postaci, które mają otrzymać w tym roku skin prestiżowy dostępny za tokeny. Czekamy jednak na tylko jeden event (Snowdown?). Możliwe więc, że skórka dla Qiyany pojawi się jeszcze podczas wydarzenia Worlds 2019 – w końcu trwa ono prawie dwa miesiące (i prawdopodobnie będzie dłuższe niż ostatnie wydarzenie). Nie byłoby więc dziwne, gdyby podczas dłuższego eventu pojawiło się więcej skórek prestiżowych. I tak właśnie się stanie – co potwierdził rioter KenAdamsNSA [źródło]:

Widzę dużo pytań na ten temat, więc potwierdzam, że Qiyana otrzyma skórkę prestiżową możliwą do odblokowania za pomocą tokenów Worldsów w dalszej części eventu Worlds 2019.

Skórka będzie dostępna w ramach przepustki Worldsów – tej, która jest dostępna od 26 września godz. 22.00. Więcej o przepustce przeczytasz tutaj.

Dodajmy do tego, że w tym roku mają się pojawić kolejne skórki muzyczne (podobne do K/DA). W zeszłym roku zostały one wydane przy okazji finałów Mistrzostw. Możliwe, że w tym roku będzie to wyglądać podobnie. Tegoroczne finały mają odbyć się 10 listopada – czyli w trakcie patcha 9.22. To właśnie tę aktualizację typujemy jako prawdopodobną na wydanie skórki do Qiyany. Jeżeli jesteście nią zainteresowani, sugerujemy wstrzymanie się z wydawaniem tokenów Worlds 2019 – mogą się one przydać pod koniec eventu.

Lee Sin (tokeny)

Patch 9.22 będzie na serwerach live do 20 listopada. Po nim rozpocznie się aktualizacja 9.23, z którą spędzimy aż trzy tygodnie – do 11 grudnia. Podejrzewamy, że w listopadzie Riot zrobi przerwę od skórek prestiżowych. Dlaczego? Ponieważ w tym miesiącu i tak prawdopodobnie pojawią się już dwa skiny – trzecia skórka (i to za Punkty Prestiżu) wymagałaby od graczy zbyt dużo czasu na granie (by kupić Punkty Prestiżu na skin dla MF za tokeny oraz dwie skórki prestiżowe za tokeny: dla Qiyany i Riven) lub zbyt dużo wydanych pieniędzy w jednym miesiącu (żeby zdobyć Punkty Prestiżu z zakupu Kul).

Kolejna skórka prestiżowa mogłaby wyjść więc dopiero w grudniu – w patchu 9.23 lub już w patchu 9.24, który się rozpocznie 11 grudnia. Na początku grudnia zazwyczaj rozpoczynają się eventy Snowdown. Jeśli to Snowdown będzie ostatnim wydarzeniem w tym roku (o czym wspominaliśmy tutaj), prawdopodobnie rozpoczęłoby się właśnie wtedy – a wraz z wydarzeniem powinna zostać wydana skórka prestiżowa dostępna za tokeny – żeby gracze mieli motywację do kupienia przepustki i wiedzieli, na jaki skin zbierać tokeny. A ostatnim skinem prestiżowym za tokeny ma być właśnie Lee Sin – ze skórką zimową.

Thresh (Punkty Prestiżu)

Na koniec zostaje nam więc skórka za Punkty Prestiżu dla Thresha. Jeżeli nie pojawi się ona w jednym patchu z innym skinem prestiżowym w październiku lub listopadzie, jako że jest zapowiedziana na rok 2019, jej ostatni możliwy termin to aktualizacja 9.24, która prawdopodobnie zostanie na serwerach live do końca roku (zgodnie z harmonogramem patchów to ostatnia aktualizacja w 2019 roku – możliwe, że potrwa trzy tygodnie). Skin zostanie więc wydany prawdopodobnie wydany w drugiej połowie grudnia. Jaka to może być skórka? Podejrzewamy Blood Moon (zazwyczaj skórki wychodziły w styczniu lub w lutym, istnieje możliwość, że tegoroczne skiny Blood Moon zostaną wydane po prostu pod koniec roku) lub również skórkę zimową/świąteczną. W tym przypadku trudno jednak podać konkretną serię.

Podsumowując…

Nasze przewidywania wyglądają następująco:

  • 9.21: 3 października – 6 listopada 2019 r.: Miss Fortune (Harrowing?),
  • 9.22: 6-20 listopada 2019 r.: Qiyana (skórka muzyczna?),
  • 9.23: 20 listopada – 11 grudnia 2019 r.: Lee Sin (skórka zimowa?),
  • 9.24: od 11 grudnia 2019 r.: Thresh.