League of Legends r.

Skórka Astronaut nie tylko dla Barda, ale też dla… Gnara i Poppy?! Prawdopodobnie będą dostępne podczas eventu Pulsefire

Fanpage League of Legends Ofertas Futuras donosi o przecieku związanym z tegorocznymi skórkami Astronaut.

Skórki Astronaut nie tylko dla Barda

Fanpage podzielił się screenami (zamieszczamy je na końcu artykułu), z których wynika, że skórki Astronaut trafią nie tylko dla Barda, ale także dla dwóch innych bohaterów: Gnara oraz Poppy. Mają one być dostępne z ramką i ikoną.

Skórki Astronaut podczas eventu Pulsefire?

Według fanpage’a skórki mają stanowić element wydarzenia Pulsefire. Jak dotąd, poznaliśmy zawartość związaną bezpośrednio z tą tematyką:

  • skórki Pulsefire: Ekko, Pantheon, Lucian (wraz z edycją prestiżową), Fiora,
  • chromy do skórek Pulsefire: Ekko, Pantheon, Fiora,
  • ikony związane z Pulsefire (również do poprzednich skórek Pulsefire: Caitlyn, Riven, Twisted Fate, Shen),
  • ward Pulsefire 2020.

Są to jednak elementy szykowane w cyklu 10.10, czyli na dwa tygodnie – wydarzenia trwają natomiast zazwyczaj około miesiąca, czyli dwa cykle. W cyklu 10.11 powinniśmy więc poznać kolejną zawartość, która będzie dostępna w trakcie eventu Pulsefire: zgodnie z donosami fanpage’a League of Legends Ofertas Futuras mają to być właśnie skórki Astronaut (co brzmi dość prawdopodobnie, jako że pokrywa się tematyka tych skinów).

Patch 10.10 jest planowany na środę, 13 maja 2020 r. – wydarzenie rozpocznie się więc w okolicach połowy maja. Skórki Astrounaut miałyby być dostępne w jego drugiej części, czyli prawdopodobnie około początku czerwca.

Astronaut Bard

Astronaut Gnar

Astronaut Poppy