r.

Składy wszystkich drużyn LCK

Już niebawem rusza najsilniejsza liga świata, czyli LCK. Rozgrywki rozpoczną się dokładnie 13 stycznia meczem SK Telecom z CJ Entus. Na start więc zobaczymy kawał dobrego LoL-a. Dziś przedstawimy Wam krótko składy koreańskich drużyn.

LCK Spring 2016

LoL Champions Korea to koreańska liga, którą ekscytują się fani na całym świecie. W przerwie między sezonami dochodziło do wielu przetasowań we wszystkich drużynach. H2P starał się Wam przybliżać, co dzieje się na Dalekim Wschodzie. Dziś prezentujemy Wam efekt zmagań transferowych organizacji, czyli pełne składy wraz ze sztabami szkoleniowymi.

Afreeca CJ Entus Jin Air KT Rolster Longzhu Najin Rox Tigers Samsung sbenu SKT T1

Na podstawie tego, co mamy na papierze, wydaje się, że najsilniejsze zdecydowanie będą SKT T1 oraz Longzhu Gaming (Incredible Miracle). Temu drugiemu zespołowi zdecydowanie pomogli chińscy inwestorzy, którzy – delikatnie mówiąc – sypnęli gotówką.

W pierwszej trójce miejsce znajdzie zapewne jeszcze zespół ROX Tigers, który utrzymał trzon swojego składu, zmieniając jedynie Junglera.

Na ostatnich miejscach uplasują się zapewne takie organizacje jak Sbenu, Afreeca czy e-mFire, w których zdecydowanie brakuje talentu na tak silne rozgrywki jak LCK.

Pamiętajcie! Start rozgrywek już 13 stycznia!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]