League of Legends r.

Jak się wybić w LoL-u?

Masz na ten sezon wielkie plany, jednak coś ciągle staje Ci na przeszkodzie aby zasiąść na tronie zwycięzcy? Mam na to kilka sposobów...

Zaczął się weekend, czyli czas na dłuższą serię rozgrywek. Mówisz sobie: “Dzisiaj wbiję tą przeklętą Platynę”. Mijają godziny, dzień przemienia się w noc, a tu cyk ranga w dół… Przecież włożyłeś czas i wysiłek, aby wreszcie wybić się do wyższej rangi albo chociaż zdobyć wyższy poziom na postaci. Musisz mieć faktycznie pecha, że akurat w Twoim teamie znajdują się same zwierzęta, prawdopodobnie uciekinierzy z folwarku Janusza. Jeśli czytasz ten artykuł, to albo faktycznie potrzebujesz pomocy, albo ciekaw jesteś co za rady na dziś przygotowałem. Sezon goni, dlatego trzeba wreszcie przysiąść i się bardziej zmotywować!

Inne nastawienie do gry i graczy

Nie powiesz mi, że nigdy nie obraziłeś kogoś, bo źle zagrał (no chyba, że Cie nie doceniam). Fakt, niektóre zachowania graczy są dla Nas więcej niż niepoprawne, są… Niepokojące! Celem tego punktu nie jest danie Ci rady, żebyś nagle rozłożył skrzydła i miłował każdego kogo spotkasz w grze. Ale inaczej zareagujesz, jeśli powiem Ci, że Twój Jungler próbuje pogodzić się właśnie ze śmiercią swojego kochanego pupila i szuka ukojenia w Lol’u. Może jest do dość wstrząsający przypadek, ale w większości nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie monitora. Odnajdź w sobie szacunek dla Swoich towarzyszy. Po co masz irytować Ich jeszcze bardziej, jeśli to od Wszystkich zależy wygrana? Oni wiedzą, że zrobili źle, Ty masz im tylko dać radę, pocieszyć, a w ostateczności ignorować.

Szukanie celów, granie dla zwycięstwa, nie dla całej serii

Zwykle, kiedy chcemy coś osiągnąć, a potrzebujemy do tego większej liczby zwycięstw (i czasu), to pojawia się moment, kiedy potykamy się w drodze do celu. Wygrywając już myślimy o kolejnej grze, czy słusznie? Każda gra jest osobną przygodą, którą przechodzimy od początku, do końca. Postarajmy się nie lekceważyć “izi wina”, gdyż wszystko może się jeszcze zdarzyć. Praca o jak najlepsze wyniki jest dobra, ale musimy wiedzieć czego chcemy i skupić się na jednej czynności, w tym przypadku będzie to właśnie ta jedna gra z 9 innymi graczami.

Znajdź czas i szacunek do samego siebie

Ktoś lub coś wyprowadziło Ciebie tak z równowagi, że nie widzisz niczego wokół siebie, skupiasz się jedynie na swojej złości i rozczarowaniu daną sytuacją. To Ty jesteś najważniejszy i nikt nie powinien zmieniać Twojego prawdziwego “Ja”. Pogadaj z kumplem, przejdź się, zrób co miałeś zrobić, bądź czysty jak ten… Człowiek co się umył! xD Kiedy rozpraszasz swoje myśli, zajmujesz się pasją, tym co kochasz wracasz do Siebie. Chyba, że Twoją pasją są w większości gry i marzy Ci się kariera e-sportowa, tutaj musisz poszukać rad specjalisty, siedzieć dłużej w oglądaniu meczy, szkoleniu na zasadzie prób i błędów.

Pamiętasz jeszcze Swoje postanowienia noworoczne?

No właśnie, na początku tego roku zrobiłem artykuł, w którym dzieliliście się Swoimi postanowieniami. Realizujecie je nadal? A może już się poddaliście? Nie ma czasu aby się poddawać! Walczymy do końca, jednak ciągle traktując Ligę jako tą rzecz o mniejszym priorytecie (w końcu musimy spełniać się też w prawdziwym życiu). Jeśli czegoś bardzo pragniecie, to to się na prawdę spełni! Jeśli coś nie idzie po Twojej myśli, to zapewne źle się do tego zabierasz. Warto spróbować od początku, nie szukając specjalnie okazji. Znalazłem kiedyś bardzo ładny cytat, który dobrze będzie tu podać:  “Po co myśleć o czymś, co się za chwilę stanie, skoro można od razu działać”.

Wyśmienita firma! Zaraz… Co?

No właśnie, czy Wy mnie jeszcze pamiętacie? xD Ostatnio nie miałem czasu i weny na tworzenie artykułów i pewnie to zbytnio na Was nie wpłynęło, jednak chciałbym to trochę wynagrodzić i wyskoczyć z pewną inicjatywą… Wśród Nas są osoby, które borykają się z powyższymi problemami, ale wiemy dobrze, że nie jest to takie proste, aby nagle się zmienić. Ja jednak uważam, że jest to możliwe! Zbierzmy się razem, jako najwyśmienitsza firma walcząca ze złem czającym się w zaroślach, a może to po prostu był Rengar… Zapraszam wszystkich z dywizji Silver 1+ (na dowolnym rodzaju rankedów) do klubu #JSky, którego celem jest złączenie pasji do gry i dobrej energii w celu uzyskania najwyższych wyników! Potrzebujesz tokenu do 7 lvl na jakieś postaci, zdobycia wysokiej rangi na flex 5v5, skrzynki hextech, osoby do turnieju, a nawet do zwykłej giereczki dla przyjemności? Tutaj wzajemnie będzie można sobie pomóc i to w (mam nadzieję) miłej atmosferze!

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do klubu, wystarczy zaprosić mnie do znajomych: xSkyLex, a ja dodam Ciebie do grupy (jak zaakceptuję zaproszenie, napisz, że jesteś z H2P)! Serwer: EUNE. Szukamy osób otwartych na nowe znajomości, którzy nie boją się wyzwań! “Bo Złoto to nie szczyt Naszych możliwości!”

Pozostaje mi życzyć jedynie powodzenia (i nie tylko)!

PS. To, w jaki sposób podchodzicie do Ligi to Wasza sprawa, ja tylko chcę Was troszkę zmotywować i pomóc, nie bijcie! xD