r.

Jak RiotLyte radzi sobie z obelgami?

Zastanawiałeś się kiedyś, jak pracownicy Riotu radzą sobie z codziennym spamem obelg wysyłanych w ich kierunku? Z odpowiedzią na to pytanie pospieszył nam RiotLyte. Sprawdź, co ciekawego miał nam do przekazania.

Gracz: Jak wytrzymujesz, kiedy ludzie piszą obraźliwe rzeczy kierowane do ciebie, do trybunału, do League Of Legends itp? Ograniczasz to, co widzisz w Internecie? Butelka whisky? Jakieś rady, którymi mógłbyś się podzielić z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji?

RiotLyte: Ghostcrawler rozmawiał ze mną o tym bardzo dużo i kluczem do sukcesu jest zrozumienie, że to nic osobistego. Może się to takie wydawać, ale gracze uwielbiają League of Legends i chcą dla Ligi jak najlepiej – tak jak my. Żyjemy i oddychamy League of Legends każdego dnia, więc mamy więcej kontekstu, badań i powodów będących podporą naszych decyzji. Naszym zadaniem jest wyjaśnić najlepiej jak potrafimy, dlaczego robimy to, co robimy i mamy nadzieję, że gracze to zrozumieją. Czasem podejmujemy decyzje, które mogą nie spodobać się graczom – musimy wtedy po prostu przetrwać burzę krytyki i wierzyć, że jednak to zaakceptują, lub ocenić raz jeszcze i zobaczyć, co powinniśmy naprawić. Na koniec – wszelkie hejty nie są o mnie lub o Ghostcrawler. My musimy zrozumieć swoją drogę, twardo po niej stąpając.

A może Ty podpowiesz nam, jak radzić sobie z obelgami w Internecie? Należy je ignorować czy twardo postawić na swoim?