r.

Czy Riot zajmie się magami?

Mieliśmy już rework Juggernautów, strzelców, nowe przedmioty, ale gdzie w tym wszystkim zniknęli magowie? Zobacz, co planuje dla nich Riot!

Przeczytać dziś również w dziale League of Legends:

Czy pojawią się zmiany magów?

Krótko na ten temat wypowiedział się Meddler:

Magowie, zwłaszcza ci niemobilni, prawdopodobnie będą kolejną klasą, której się przyjrzymy. Jednakże, będzie to miało miejsce nieco później, ponieważ presezon to nasz obecny priorytet, a podczas przerwy świątecznej w grudniu również pojawi się nieco chaosu. Myślę, że realną datą tych zmian są pierwsze 2-3 miesiące 2016 roku, jednak to nie jest nic pewnego i zależy od tego, jak wieloma bohaterami zdecydujemy się zająć jednocześnie (mały patch mógłby pojawić się wcześniej, jednak zmiany rodzaju tych u strzelców weszłyby dużo później).

Co do przedmiotów na AP, jeszcze nie rozmawialiśmy o tym zbyt wiele. Myślę, że na pewno zajęlibyśmy się tym przy okazji pracy nad całą klasą, jednak byłyby to mniejsze zmiany niż te u strzelców i całej itemizacji AD (w przypadku AP mamy lepszy punkt wyjścia, zwłaszcza po aktualizacji 5.13).”

Jak myślicie, który z magów najbardziej potrzebuje zmian? Czy nie uważacie, że takowe powinny pojawić się również przy okazji przedsezonu?

 

Źródło