r.

Riot nie planuje kolejnych skórek Battle Academia

A przynajmniej na razie...

Zobacz też:

Wielu graczy zastanawia się, czy zobaczymy kolejne postacie w wersji Battle Academia. Szczególnie nadzieje rozbudzał poniższy obrazek:

Niektórzy gracze sądzili, że zobaczymy bohaterów z kolejnych lat klubów. Pamiętajmy jednak, że wśród obecnych postaci już mamy dwie pierwszoroczne (Lux, Ezreal) i dwie drugoroczne (Katarina, Jayce), o czym pisaliśmy tutaj.

Odpowiedzi na to pytanie udzieliła jedna z rioterek, Stellari [źródło]:

Często dostaję to pytanie, więc tutaj jest odpowiedź: nigdy nie planowaliśmy więcej niż pięciu skórek (dopóki nie dodano nam Yuumi). Ten obrazek pochodzi z ćwiczenia budowania świata, które robiliśmy, by wyobrazić sobie, jakie kluby mogłyby w nim istnieć. Był on tworzony na etapie “praca w trakcie”, więc nazwy i tak miały ulec zmianie.

Kiedy dodajemy duże tematy skórek, spędzamy kilka tygodni na etapie przedprodukcyjnym, badając wygląd/atmosferę świata, żeby zaplanować go na przyszłość, przekazać również innym zespołom etc.

Niektórzy też zarzucają słaby dobór bohaterów. Rioterka odpowiedziała:

Walczyłam bardzo mocno o Taliyah. Jednak w przeciwieństwie do tego, co niektóry myślą, nie mogę robić tego, co chcę ? Może w przyszłym roku!

To prawda, skórka dla Taliyah by się przydała… Jak więc widać, sama rioterka chętnie kontynuowałaby serię Battle Academia – na razie jednak nie ma takich oficjalnych planów.