League of Legends r.

Przepustka dla premade’ów? Riot KenAdamsNSA o zmianach przepustek

Riot KenAdamsNSA podzielił się kolejnymi szczegółami na temat planowanych zmian przepustek i wydarzeń.

Zobacz też:

Zapowiedzi zmian przepustek

Od pewnego czasu Riot zapowiada zmiany przepustek. Mają one zapewniać ciekawszą zawartość możliwą do kupienia. Pierwsze poprawki powinniśmy zobaczyć już przy okazji eventu związanego z Worldsami (który jest planowany na patch 9.19).

Pisaliśmy już o wypowiedzi Riot KenAdamsaNSA w kontekście planowanego wydarzenia:

Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak zareagujecie na tegoroczne wydarzenie z okazji Mistrzostw Świata. Wprowadziliśmy kilka aktualizacji przepustki/sklepu, które mogą się Wam spodobać.

Przepustka dla premade’ów

W związku z tą zapowiedzią jeden z graczy podniósł temat przepustek osób grających premade i zasugerował, że wspólna gra powinna pozwalać na szybsze zdobywanie tokenów. Rioter odpowiedział:

Nie pojawi się to na Worldsach, ale znajduje się to na mojej liście.

Możliwe więc, że zobaczymy modyfikacje dla premade’ów podczas kolejnego eventu lub dopiero podczas wydarzeń w 2020 roku.

Ile będzie kosztować przepustka na Worldsy?

Niektórzy gracze obawiają się, że zmiany przepustki obejmą również jej cenę. Rioter jednak uspokaja: cena pozostaje niezmienna. Przepustka będzie kosztować 1650 RP.

Event z okazji Worldsów – kiedy?

Wydarzenie jest planowane na patch 9.19, który ma trafić na serwery live w środę, 25 września. Event nie musi rozpocząć się w dniu patcha – może to mieć miejsce kilka dni po nim.