r.

[Propozycja] Możliwość losowania skinów w ekranie wyboru bohatera

Nigdy więcej zastanawiania się, którym skinem do Lux zagrać dzisiaj.

Skinów w Lidze jest już ponad 1000 (według LolWiki – 1062), bohaterów – 148 (licząc do Setta).  Można powiedzieć – nie mało.

O postaciach faworyzowanych przez Riot można pisać długo. Pod koniec kwietnia świętowaliśmy pięciolecie braku skórki dla Skarnera, podczas gdy patch 10.6 (czyli dosłownie miesiąc wcześniej) przyniósł nam aż dwa skiny dla Lux: Cosmic i Dark Cosmic.

Liczba skórek do postaci stała się nawet inspiracją dla kilku gier. O jednej z nich pisaliśmy Wam w ostatnim z artykułów. Proste zasady: ten bohater ma mniej czy więcej skórek od tego drugiego?

Klient gry.

Możliwość losowania skinów

Propozycja nie jest nowa – mówi się o niej już od co najmniej paru sezonów. Pamiętam ją jeszcze jako temat jednego z wątków .

Redditor u/TinysChannel zasugerował, że opcja świetnie sprawdziłaby się dla graczy, którzy posiadają po parę chrom do jednego skina. Dzięki możliwości losowania go, nie trzeba by było zastanawiać się nad tym, z którą chromą zagrać ten mecz.

Albo skórką do warda.

There should be a “Random Skin” option in champ select if you have multiple skins for the champ you pick from r/leagueoflegends

Na propozycję definitywnie jest zapotrzebowanie – po godzinie post trafił do gorących. Gdy dyskusja na ten temat powraca, nigdy nie zostaje niezauważona.

Nikt jednak nie spiera się z tym, że klient gry bardziej niż nowych funkcjonalności, potrzebuje obecnie naprawy. Losowe wyrzucanie graczy z gry, uniemożliwianie powrotu po rozłączeniu z grą, błędy z Warsztatem Hextech czy znikające przedmioty to kropla w morzu wszystkich bugów, na które napotykają się gracze.

1 maja otrzymaliśmy aktualizację statusu klienta gry. Riot poinformował o pracy nad zmniejszeniem czasu bootstrapu. Następnym elementem prac będzie zmniejszenie czasu zatwierdzania bohatera, gdzieś po drodze – naprawa błędów i poprawa architektury klienta.

Podoba Ci się pomysł z możliwością losowania skórek?