League of Legends r.

Prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy oficjalnej wersji League of Memories od Riotu

Zła wiadomość dla każdego, kto chciałby zagrać w LoL-a z przeszłości? Cóż, w tym momencie nieoficjalny projekt League of Memories będzie jedyną opcją - czas na oficjalną wypowiedź od znanego Riotera.

Jeżeli nie wiecie o fanowskim projekcie LoM, to macie tutaj 2 rzeczy, które pozwolą Wam się trochę o tym dowiedzieć:

League of Memories – gra w starego LoL-a?!

Greg Street, znany także w świecie LoL-a jako Ghostcrawler, w tym momencie jest głównym “designerem” w Riocie.

Na kanale WIRED właśnie został opublikowany kolejny materiał z Ghostcrawlerem w roli głównej, odpowiada on tam na pytania dotyczące Ligi.

Oczywiście, jakbyście się nie domyślili, padło pytanie o możliwość zagrania starymi postaciami sprzed reworku (Yorick, Sion etc.).

Jaka była odpowiedź? Negatywna

Greg od razu zniszczył nasze marzenia:

[…] ci bohaterowie już nie istnieją [tzn. Yorick czy Sion sprzed reworku], to tak nie działa, że mamy bazę danych z przeszłości i możemy jednym wciśnięciem przywrócić stare postacie.

Chlip. Żeby nas dobić jeszcze bardziej, Ghostcrawler powiedział, że nawet jeżeli udałoby się przywrócić do życia stare postacie, to wystąpiłby problem z runami.

Problem jest taki – pomysł naprawdę dobry, aczkolwiek coś takiego zajęłoby naprawdę dużo czasu i trzeba byłoby oddelegować cały zespół do pracy nad takim alternatywnym trybem gry.

Skoro prawdopodobnie nie zobaczymy tylko trybu gry poświęconego starym postaciom, to cały alternatywny tryb jest także nieosiągalny.

Ale jest malutki promyczek nadziei

Taki pomysł naprawdę się podoba Gregowi, więc… może kiedyś dostaniemy coś takiego?