League of Legends r.

Powraca temat Faker × Eun Jung Cho

"Powraca temat" to może tekst trochę na wyrost. Ship Fakera i EJ Cho trwa od 2014 roku i powraca co pół roku.

Eun Jung Cho to reporterka w OGN, kanału koreańskiej telewizji kablowej poświęconemu gamingowi i e-sportowi. EJ Cho jest znana głównie za sprawą wywiadów realizowanych z e-sportowcami z Korei. W związku z tym, że Faker jest najpopularniejszym graczem LoL-a na świecie, w tym w Korei, EJ Cho przeprowadzała z nim kilka wywiadów.

Fani Fakera od razu wyłapali, że mężczyzna świetnie się czuje w otoczeniu Eun Jung Cho. Podczas wywiadów z nią wydaje się rozluźniony, uśmiecha się. Można powiedzieć, że ich ship narodził się w 2014/2015 roku. Zarówno Faker, jak i EJ Cho byli wtedy singlami.

Eun Jung Cho znalazła sobie kogoś

Konkretnie to 42-letniego aktora, So Ji-sub. W maju 2019 roku potwierdził (po raz pierwszy w swoim zawodowym życiu), że umawia się z kimś i ma wobec tej osoby szczególne plany. Tą osobą jest Eun Jung Cho.

Faker jest zbyt zajęty, by randkować

23-letni Lee “Faker” Sang-hyeok przyznał w jednym z ostatnich wywiadów dla koreańskich mediów, że nie ma na razie planów w związku ze znalezieniem sobie partnerki. Nadmienił, że najbardziej ceni sobie przyjaźń.

Oprócz tego zadeklarował, że zdobędzie tytuł mistrza świata w League of Legends w 2020 roku. Finały odbędą się w Szanghaju, mieście we wschodnich Chinach, znajdującym się około dwóch godzin od stolicy Korei Południowej. Ziemie gospodarza (albo sąsiada gospodarza) zawsze zapewniają sportowcom szczęście.

[Źródło]

Kiedy będzie miał czas? Gdy uda się na obowiązkową służbę wojskową?

O co chodzi, jaki jest problem?

EJ Cho i Faker nie są w związku. Mimo to ich relacja jest ciągle forsowana.

Faker, ikona e-sportu, bywa postrzegany jako stereotypowy gracz. Podczas treningów potrafi spędzać 16 godzin na grze w LoL-a, prowadzi streamy, na których nie jest zbyt rozgadany. Wypowiada się w sposób krótki i konkretny. Często na jego twarzy gości grymas. Niewiele mówi o swoim życiu osobistym.

Do stereotypu dokłada się fakt, że jest 23-letnim singlem. Raczej nie jest przyłapywany na kontaktach z dziewczynami.

Fani tworzą własne “Faker szuka żony”

“Faker podrywa Sjokz”, “Faker zrobił selfie z Seulgi”, “Faker zaśpiewał dla EJ Cho”. Kiedy tylko Faker jest przyłapany na kontakcie z dziewczyną, informacja zdobywa mnóstwo upvote’ów na reddicie, a fani wymyślają nazwę ich shipu czy to, jak mogliby razem wyglądać.

W skrócie: gracze szukają Fakerowi partnerki.

Naturalnie, część graczy podejrzewa, że Faker może być innej orientacji. Dopóki oficjalnie się o tym nie wypowie, są to tylko plotki. Nigdy jednak nie sugerował, że szuka nie-dziewczyny.

Seulgi z Red Velvet

Faker zaśpiewał “Because you’re my woman” do Eun Jung Cho

Fragment z wywiadu z OGN EJ Cho.