r.

Pomysłów ciąg dalszy…

Społeczność HotS-a jest niezwykle kreatywna. Pomysły na postacie nieustannie pojawiają się forach. Oto jeden z nich, który mi się spodobał.

Artcurus Mengsk [Specjalista]

goodwp.com_23622

Cecha: Dominium Potrzebuje Bohaterów – Pozwala zamontować bombę na minionie albo sojuszniczym bohaterze. Ponowne użycie cechy powoduje wybuch bomby, zabijając stronnika lub lekko raniąc bohatera (zadaje o wiele mniejsze obrażenia).

Umiejętność Q : Rozkaz Budowy – Zsyła odział ERK, który buduje bunkier przez około 10 sekund. Po wybudowaniu pojawia się w nim 2 marinsów i 1 maruder (marinsi – średni dps i zasieg, maruder – duży zasięg, mały dps i slow).

Umiejętność W : Inspirująca Przemowa – Pojawia się w wybranym miejscu Hologram Mengska, który boostuje pobliskich sojuszników (channeling).

Umiejętność E : Ostrzał Artyleryjski – Mengs namierza pewne terytorium i po 5 sekundach MOŻE rozkazać ostrzał (w przeciwieństwie do innych postaci, automatycznie ma umiejętność pod klawiszem 1, który powoduje ostrzał), który zadaje duże obrażenia na dużym obszarze. Obrażenia minionom, Budynkom i najemnikom są zmniejszone o 95%.

Umiejętność R1: Bomba Psioniczna – Mengsk zsyła ERK, które budują bombę psioniczną przez jakieś 7 sekund. Bomba daje wizję, a ponowne użycie [R] spowoduje jej wybuch (mały dmg, duży stun).

Umiejętność R2: Wdowie Miny- Mengsk zsyła wdowie miny (ma 3 stacki). Każda wdowia mina, jak zauważy postać bez cloacka, wysyła bombę i wybucha.

 

Co sądzicie o postaci? Czy umiejętności Wam się podobają? Piszcie w komentarzach!