r.

Pomocnicy potrzebują pomocy!

Jak wiadomo, fani mają wiele pomysłów na ulepszenia swoich ulubionych gier. Przeglądając forum, natknąłem się na temat, o którym rozmyślałem od dłuższego czasu. Otóż do Heroes of the Storm można by było wprowadzić... No właśnie, co?

Nowe pingi poszukiwane!

tassadar

Jako iż mainuję głównie supporty, to podczas gry muszę sygnalizować wiele rzeczy. Najczęściej jest to mój stan many i cooldown. Nie wyobrażam sobie krótszego zwrotu niż “no mana” lub w ostateczności “oom” (out of mana), aby mój team się dowiedział że nie mogę mu już pomagać używając swych umiejętności. Chociaż i tak podczas walki bawienie się w szybkie pisanie może doprowadzić do śmierci. Co myślicie o specjalnym pingu dla pomocnika? Może pod przyciskiem “G”, tylko paleta sygnałów byłaby lekko powiększona. Czy może lepiej coś osobnego w 100% jak “Alt+kliknięcie paska many/skilla”. W takim wypadku pojawiałaby się wiadomość:

-Gracz HAAAAX! (Jasnoskrzydła) nie ma many!

-Gracz HAAAAX! (Jasnoskrzydła) 10 sekund do odnowienia super umiejętności!

-Gracz HAAAAX! (Jasnoskrzydła) super umiejętność gotowa!

Dzięki temu nasza drużyna mogłaby się powstrzymać przez kilka sekund i poczekać, zanim zaatakuje albo tak zaplanować walkę, aby umiejętność mogła się odnowić. W każdym razie, komunikacja mogłaby być dzięki temu lepsza.

Myślicie, że ułatwiłoby to grę? A może dałoby trollom możliwość wkurzania sojuszników w kolejny sposób? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!