r.

Pomoc dla nowych?

Początki z nowymi grami bywają trudne, dlatego twórcy starają się pomóc nowym graczom. Według użytkowników forum Heroes of the Storm - to wciąż za mało. Oto pomysł jednego z nich!

Promocja?

“A gdyby tak wspomóc nowo zaczynających graczy i robić im promocje na bohaterów?” Chodzi tu na przykład o możliwość kupna pierwszego bohatera za 50% jego ceny. Żeby jednak nie było za łatwo, promocja byłaby ograniczona czasowo.

 

Ale jak to?

heroes-of-the-storm

Oburzył się jeden z użytkowników forum. “Nie. Nie ułatwiajmy im szybszego wejścia do ligi jeszcze bardziej. Już i tak widzisz biegających tam typów po 200 gier. Kupili noobskie champy za 2k, a nawet tych nie ogarniają, ale do ligi już się pchają. Nie, nie, nie. Zdecydowanie zły pomysł”. Przecież można po prostu podnieść wymagania do HL.

Wracając do promocji. Niektórzy dali bardziej szczegółowe propozycje: “Pomysł jak najbardziej na plus. Moim zdaniem, taniej powinna być jedna z postaci za 7000 lub 10000. I promocja ta nie dotyczyłaby Abathura”. W dyskusji, jak wiadomo, nie wszyscy są tego samego zdania. Kilka osób wspomniało o bohaterach za 4000, inni z kolei mówili o wszystkich.

A Wy co myślicie? Jak Blizzard mógłby pomóc nowym graczom? A może w ogóle takowej nie potrzebują? Piszcie w komentarzach!