r.

Pomoc dla nowych? cd.

Pamiętacie mój poprzedni artykuł o pomocy dla nowych? Wątek został podjęty na forum przez innych użytkowników. Oto, co wymyślono!

Pomysłu ciąg dalszy!

Każde utworzone konto mogłoby dostawać np. 2 żetony (może zdobywane za jeden z początkowych poziomów konta) służące do zakupu za złoto pakietów zróżnicowanych funkcjami postaci.
Żetony zapewniałyby dostęp do pakietów 3-4 bohaterów z kosztem obniżonym do np. 80-90% wartości aktualnej w porównaniu do ceny samodzielnej.

Myślę, że dobrą liczbą na początek takich pakietów byłoby od trzech do pięciu, ale docelowo można by tworzyć pakiety postaci ze wszystkich dostępnych bohaterów, trzymając się zasady różnorodności wewnątrz pakietów.
Mogłyby to też być pakiety tematyczne na wzór grup postaci, za których wytrenowanie otrzymuje się specjalne awatary.

Początkowe zarobki za levelowanie konta i postaci powinny wystarczyć po krótkim czasie na 3-4 bohaterów, w dodatku w promocji i w tym czasie można na spokojnie je testować.

Zachęciłoby to nowe osoby do gry oraz zaznajomienia z różnymi funkcjami, jakie mogą spełniać w drużynie i jednocześnie zwiększyłoby ich elastyczność w dopasowaniu się do zespołu w trybie doboru postaci przez selekcję lub QM w premade.

Można by też umożliwić zakupienie większej ilości pakietów za złoto, wprowadzając do sklepu dodatkową ilość żetonów w niskiej cenie.

gt_massive-thumb_editorial_heroes-of-the-storm-matters

Odzew użytkowników

Pomysł jak najbardziej się podoba innym graczom. Śmiem rzec, że – jak na razie – nie ma negatywnych opinii. Cały czas ktoś stara się dodać coś od siebie, by dopieścić pomysł.

 

Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że temat będzie się rozwijał. Podoba mi się, jak gracze się się integrują. A co Wy sądzicie o tym pomyśle? Piszcze w komentarzach!