League of Legends r.

Polskie linie dźwiękowe w Waiting with Ryze

Cztery fragmenty wypowiedzi komentatorów z polskiej sceny e-sportowej w Waiting with Ryze.

Waiting with Ryze

Strona stworzona z okazji 10-lecia League of Legends, na której widzimy Ryze’a, jednego z flagowych bohaterów League of Legends i całej Runeterry, który co 30-60 minut zmienia swoją pozę. Raz tańczy, innym razem robi pompki, a jeszcze innym – obserwuje znajdujący się za nim most.

W rogu ekranu znajduje się radio. Po kliknięciu na ikonę głośnika odtwarzane są różne dźwięki wrzucone przez Riot Games. Fragmenty z cinematików, twórczość fanowska czy wycięte głosy komentatorów e-sportowych.

Znalazło się nawet miejsce na polskie akcenty. Przesłuchajcie plików dźwiękowych, które udało nam się wydobyć z Waiting with Ryze. To jedyny taki artykuł! 😀

Kilka wyjaśnień

  • Cytaty nad plikami dźwiękowymi to wszystko, co udało mi się usłyszeć i przepisać. Czyli nie wszystko, ale większa część. Jeżeli uda Wam się usłyszeć więcej i zidentyfikować konkretne gry, koniecznie złapcie mnie na Messengerze.
  • Waiting with Ryze zawiera mnóstwo ciekawostek i odniesień. Częstym motywem w tle są grzyby Teemo i miecz Aatroxa. Spekuluje się, że pojawiło się tu również demo piosenki True Damage, nadchodzącego zespołu muzycznego…
  • Jakieś pytania? Może udało Wam się znaleźć coś jeszcze, czym moglibyście się podzielić? Znacie kontakt.

Pierwsza

?, Illuminar Gaming

– ESL [IPL?] Summer Check! Garen ma double killa, Tris jest w stanie zgarnąć więcej, jest… wielkie efekty leczenia, zatrzymany przez CC. Jeszcze jedna opcja darkina! Tripple kill! Wbija quadrę! I pa, jeszcze będzie penta kill! Quadra kill dla Lebudy. Idzie po pentę! A kto pomoże? Ostatni cios darkina! To ostatni cios darkina! To ostatni cios… [?] pentakill dla Marcina Lebudy!

– I to jest powrót na polską scenę, którego oczekiwaliśmy od tego kolesia! 9/2/1. czyści Nashora, pentakilla, ależ to było dobre!

Druga

?, Illuminar Gaming

– W tym momencie jednak Garen musi uważać, zobaczcie,  póki [?] próbuje. Całe Illuminar Gaming się wycofuje, ale do przodu i nie penia, bum! I wiedzą, że posiadają te obrażenia, […] i ten kataklizm […] ale Illuminar Gaming wygra tę walkę!

– I to była absolutna rzeź, kluczowe ultimate’y z lewej i prawej strony.

Trzecia

Ultraliga: devils.one vs Illuminar Gaming

– Illuminar w tym momencie będzie miał kłopoty. Jeszcze koniec serii, będą walczyć na ostrzu noża. Czy Tobiasz to skończy? Nie! Illuminar przyjmuje tę mapę! Illuminar przyjmuje pierwszy punkt.

– […] Double, tripple… i to nie będzie penta! Ale to będzie devils.one!

Czwarta

Ultraliga: devils.one vs Illuminar Gaming

– Devils.one idzie po zwycięstwo 27 minut.

– [?] za dwie sekundy wstanie, ale devils.one w tym momencie dobiera się do wież nexusowych i będą atakować samo serce bazy, robić [?]!

– To może być to. To może być ta chwila. Na nią pracowali kilka miesięcy. Agresivoo [przeżył?]!